20 TEMMUZ İSTANBUL

CEMİL AMAÇ
CEMİL AMAÇ
1. AYAK :10,,,,8,9,6,4,5,7
2. AYAK :9,,,,,,4,7,6,5
3. AYAK :3
4. AYAK :3,4
5. AYAK :2,,,,,4,7,8,6
6. AYAK :9,4,3,2,14,6,15,1

Bu Altılının İkramiyesi:

20 TEMMUZ İSTANBUL Tahminlerim için Analizim :


20 TEMMUZ İSTANBUL


Tahmin ve yorumlarımı yazmadan önce şunu açık yüreklilikle belirtmem lazım ki ciddi anlamda beni zorlayan bir program oldu banko adaylarım var ama hepsininde kötü anlamda bir bahanesi var, bu durumlarda çok zorlandığımda ya sevmediğim bir jokeyi (insanlık anlamında değil binicilik anlamında) yada sevmediğim bir at grubundan seçer kurgumu oluştururum bugünde öyle yaptım bundan bilginiz olsun tutar tutmaz orası belli olmaz ben size her zaman burada dürüst oldum olmaya devam edeceğim.

 

Banko adaylarım hakkında görüşlerim şu şekilde, aynı kurguya bağlı kalmayın ve muhakkak yazılanları 5 dakika ayırıp okuyun;


DUYURU!!! Yarın Ankara yarışlarını youtube üzerinde sevgili Tuna IŞIK kardeşimin kanalında yorumlayacağız, vakti olanlar gelip izlesin. Kanal linki ve duyurusu için twitter adresimizi takipte kalınız!!!


 4 banko adayım var ama hangisi gelde seç!

 

JAVELİN: Son dönemlerde çok defa tek attığım bir safkan, evet bir defa kazandırdık ama kazanana kadar bizi öbür tarafa gönderecek mübarek o yüzden en büyük dezavantajı zor kazanan yapısı olsa gerek, tek yazılabilir mi? evet çok uygun sıklet ve etkili jokeyle isteyen ilk ayaktan riske girebilir!


 

RASHOMON: Aslında ilk ayakta Javelin benzeri bir at onun ingiliz versiyonu, onun gibi kazanana kadar insanı çatlatan bir yapısı var ama o da çok uygun sıklet ve etkili bir aprantiyle koşacak. Tek yazılabilir mi? evet yazılabilir!

 

MELTEMKIZ: Giriş yazımda ne dediğimi hatırlayın içinden çıkamadığım yada zorlandığım programlarda sevmediğim atları yada jokeylere sığınır onları tek atarım dedim işte tamda burası :)) MELTEMKIZ at anlamında tatlı güzel bir kısrak, bu zamana kadar koştuğu gruplarda bugünkü rakiplerine bir hayli fazla, açıkçası ben %50 den aşağı agf beklemezken daha düşük bir oranla favori olmuş. Normal şartlarda bu gruba kaybetmemesi gerek ama işin içinde arap dişi yarışı ve Mürsel Kayış olunca kaybetmesi doğal sonuç olur ama ilk başta dediğim gibi ben içinden çıkamadım bu programın ve bu tipte bir koşuya ve hiç tutmadığım bir aprantiye sığındım. Çok banko adayım olduğundan bu koşuyu tek yazmayacaklar; 3,,,,8,6,12,2,7,11,1 sıralamasına dikkat edebilir.


 

TIME TO SHINE ve TOROS KARTALI: 4 atlık 4.ayakta riske girip 2 ata şans verdim, diğer tarafları kısabilsem açıkçası 4 atıda yazardım ama o riski alacağım artık. TIME TO SHINE önüne geleni devirdi herkes tek attı kazandı son yarışında yine ağır favoriyken kazanamadı sebep garibim Cemil Amaç ulan ağır favori herkese geliyorsun bir kerede bana gel deyip tek attı sonuç yine aynı bize koşmadı :) bazen kıskanıyorum ağır favorileri tek atıp her defasında getirenleri :)) Her neyse bugün Vedat' ın eşliğinde çok daha iyisini yapacaktır ama TOROS KARTALI' nın anormal bir formu ve ivmesi var. Hemen onun ardında koşup gaflete düşmesini bekleyecek.


 

DONT FORGET: Bir başka banko adayımda bu safkan, bugün şu sıklet farkları bu safkanı banko önermeme engel en büyük neden oldu diyebilirim. Çok beğeniyorum bu atın yarışlarını, Özcan zamanında yürütürse çok şanslıdır çok. Burada koşunun tutulan isimlerinden Rabitelli' yi bir şekilde önde atlarlar diye yazmayıp bahane edip kupona yazmadım ama bu gelmez anlamı taşımamalı. Peligrosa favori çıkmış, gelip bu grubu geçecekse o altılı bende olmasın korkanlar yazsın ama.