24 TEMMUZ İSTANBUL

CEMİL AMAÇ
CEMİL AMAÇ
1. AYAK :1,2,5,3,8
2. AYAK :5,7,3,2,9,1
3. AYAK :1
4. AYAK :5,6,2,4,8,9
5. AYAK :8,,,,,12,6,2
6. AYAK :2,3,4,9

Bu Altılının İkramiyesi: 3,179

24 TEMMUZ İSTANBUL Tahminlerim için Analizim :


24 TEMMUZ İSTANBUL


LONG RUNNER: Bu şampiyon safkanla alakalı görüşlerim belli, son yarışında uzun aradan sonra koşup 5.olmuştu. O gün çok üzüldüğünü düşünmüyorum ben LONG RUNNER' ın, normalde 5.ayakta koşan Kıyıcı' da benim sürekli ön plana çıkarttığım isim ama bugün herkesin bankosu niteliğinde ağır favori olduğundan geniş oyunumda banko olmaz. Diğer koşular içinde de açıkçası işin içinden çıkamadım ve sevdiğim güvendiğim aşık olduğum bir şampiyon olan LONG RUNNER' a geniş oyunumu emanet ettim. 

 

 

KIYICI: Basit bir handikap atıyken bile çok beğendiğim için sürekli yazıyor yada banko tutuyordum, son yarışlarıyla artık bu beklentimi boşa çıkartmadı ve ispat etti son yarışında Sertberk' i bile geçmişti geçmesine ama Ahmet' in bu atın üzerinde duruşundan ata hakim olamamasından ve elbette Sertberk' in muhteşem karakterinden dolayı kaybetti. Normalde bugün o performansa göre kaybetmemesi lazım ama işin içinde ağır favori ve Ahmet varsa her sonuç normal. O yüzden evet geniş oyununuza siz tek yazabilirsiniz ama bende ağır favori çıktığı müddetçe artık zor banko olur. Sadece küçük yada ekonomik oyunumda banko.

 

UYARI!!! Aşağıda 1.altılıyı yazarken not bırakmıştım, o notta LONG RUNNER banko olacak yazmıyordu ama yorumda yazdım sıkıştım banko yazdım 2.altılıma. Ayrıca 4 ve 5. koşularda bazı atlar 2.altılıma sığmadı bazılarını da biraz daha öne çektim.


@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

1.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 4 EZERDÖVER

2.AYAK: 4,7,,,,,,8

3.AYAK: 3,2

4.AYAK: 1,2,5,3,,,,,,8,6,4,11,12

5.AYAK: 5,7,3,2,9,1,12

6.AYAK: 1,,,,,,5,8,6,9,,,,,3,4


 

1.ALTILI GANYAN 3,179 Lira vermiştir.


 

EZERDÖVER: Nihayet son yarışını kazandı Adana sezonunda yarı sentetik olan Adana kumunda da iyi koşar beklentilerim vardı ama o beklentiler boşa çıktı. Uzun aradan sonra gördüğü 2.yarışında Ankara' da bu tip bir yarışta (muhtemel tempodan kastım) önüne 1-2 rakip alarak düzlükte bayrağı teslim almıştı. Bugünde benzer bir taktikle koşacağını düşünüyorum. Büyük favoriler var 1.altılıda, EZERDÖVER' de favori ama öylesine favorilerden o yüzden banko yazacağım, beklediğim gibi kazanırsa da hedefim 1.altılıyı ilk ayaktan %80 lemek. 

 

NOT: 2.altılıda son üç ayağı kolaylayamazsam 4 ve 6. koşularda virgülle ayırdığım arkada kalan atlar 2.altılımda olmayacak, ama son 3 ayağı kolaylarsam orada da olacak. Bu notu şimdiden düşeyim, zaten 1.altılı oynayıpta küçük altılı yapanlar bu virgülle ayırmaları dikkate almalılar.