12 AĞUSTOS İSTANBUL

CEMİL AMAÇ
CEMİL AMAÇ
1. AYAK :4,5,3,6,2,7,8,1
2. AYAK :4
3. AYAK :7,8,6,4,5,2,1
4. AYAK :2,5,1
5. AYAK :5,4,2,1,3,6
6. AYAK :8,4

Bu Altılının İkramiyesi: 657

12 AĞUSTOS İSTANBUL Tahminlerim için Analizim :


12 AĞUSTOS İSTANBUL


AZMANTOR: Özbelge Ekürisinin ne kadar formda olduğuna sürekli değiniyorum, ekürinin bariz şekilde en formda ismide AZMANTOR' dan başkası değil bugün akıllı jokeyiyle en iyi yerlerde tutunup en iyi sonucu alacağını düşünüyorum. İki kuponumda da bankodur.

 

BURGAS: Şampiyon için yazılacak çizilecek çok şey yok fakat ben gidip hele hele şöyle az atlı bir programda %70 lik atı geniş oyununa banko yazan birisi hiç olmadım olmayacağımda. BURGAS' a saygı duymakla birlikte yanına bu mesafeleri ve bu tip yarışları iyi koşan ZAFER ATEŞİ ve Bülent kardeşimin safkanı asıl gönlümün kazanmasını beklediği ARTS MAN' i önde giden 3 ismin en sağlamı olarak kuponuma son sıradan yazacağım.

 

ANADOLU ZAFERİ ve ekürisi: Son ayakta gerek makine provaları ve gerekse hazırlıklarıyla ANADOLU ZAFERİ çok çok ön plana çıkıyor bence büyük ihtimalle de kazanacak bu tay yarışını dileyen kuponunu son ayağa getirebilir ama bu tayı tek yazarken kuponunuza 4 nolu tayı tek yazarak avantaj sağlayın zira 5 nolu tayın muhtemelen koşmayacağı ortada. ANADOLU ZAFERİ' ni yorumluyorum kazanmalı diyorum ama kuponumda yok işte bunun sebebide bu yani 5 nolu tay koşmadığında ANADOLU ZAFERİ kazanırsa AGF olduğu için çıkan tayın eküriside kuponda olduğu için bizim için değişen bir şey olmayacak AGF kuponumuzda var gibi olacak. Halen bu işi bilmeyenler olduğu için sürekli ayrıntıya değinmek zorunda kalıyorum. Ekürilerden ziyade kuponumda olacak taylardan 4 nolu PRINCE OF DARKNESS ve 8 nolu SILVER SABLE' nin açıkçası start provaları çok kötü ama galopları tam tersine çok iyi o yüzden ANADOLU ZAFERİ ve ekürisinin eksik koştuğu yerde devreye girmeleri gerek.

 

NOT: Oldu ya sondaki 5 nolu tayı başka bir biniciyi bindirip koşmaya karar verdiler o zaman bu hamle sorun olur çünkü AGF kazanırsa yatarız o yüzden altılı başlamaya 5-10 dakika kalana kadar sondaki 5 nolu tayın çıkıp çıkmadığını kontrol ediniz, son 10 dk içinde bu duyurulmazsa kuponumda son ayak 1,8 şeklinde değiştirilecektir bilginiz olsun. 

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

1.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 1,2,3,6,7,8,9

2.AYAK: 4,6,,,,7

3.AYAK: 2,3,,,,7,1

4.AYAK: 3,2,5,1

5.AYAK: 4,5,3,6,2,7,8,1

6.AYAK: 4 AZMANTOR


1.Altılı 584 Lira vermiştir.