03 Eylül İSTANBUL

CEMİL AMAÇ
CEMİL AMAÇ
1. AYAK :8
2. AYAK :4
3. AYAK :9,,,,,3,2,,,,,,6,1,4,5
4. AYAK :6,5,3,7,1,2
5. AYAK :7,5,4,1,2,3
6. AYAK :8,7,1,5,4,3,6,2

Bu Altılının İkramiyesi:

03 Eylül İSTANBUL Tahminlerim için Analizim :


03 Eylül İSTANBUL


THEKINGOFMYHEART: İlk yarışında koşuya ağır favori olarak katılmıştı ama muhteşem bir performans sergileyen Artemisa Gentile' ye yapabileceği hiçbir şey yokmuş. Zaten o geçildiği rakibini de hemen aşağıda yorumlayıp banko yazacağım. THEKINGOFMYHEART yarış içinde gayet iyi duran aksiyonları gayet düzgün bir tay görüntüsü verdi. Rakipleri arasında THEKINGOFMYHEART' ın geleceği en parlak at olacağını düşünüyorum, ilk yarışındaki güzel görünümü 2.yarışına daha tecrübeli gireceği bu sınavından galip olarak çıkmasını bekliyorum 1.bankomdur.

 

ARTEMISA GENTILE: Yukarıda yorumladığım gibi muhteşem bir performans sergileyip çok kolay kazandı ilk yarışını, biraz iddialı söylem olabilir ama yine de yazayım Sabırlı' dan sonra klasik koşularda adı duyulmayan Aydoğan San Ekürisinin Sabırlı' dan sonra en büyük atını bulduğunu düşünüyorum. Kısacası bir aksilik yaşamadığı takdirde bu yarışınıda kazanmasını beklerim. 2.bankom.

 

Snow Bird' ü yorumlamaya bile gerek yok makine gibi bir kısrak maşallah, haliyle ağır favori. İlk 2 ayak banko girdikten sonra ben ağır favoriyi yıkarım en azından geniş oyunumda.