24 Eylül ANKARA

CEMİL AMAÇ
CEMİL AMAÇ
1. AYAK :7,6,1,8,9
2. AYAK :4,5,2,7,6,8,9,1
3. AYAK :7
4. AYAK :1,,,,,4,3,2,7,6
5. AYAK :8,4
6. AYAK :9,1,4,10,13,2

Bu Altılının İkramiyesi:

24 Eylül ANKARA Tahminlerim için Analizim :


24 Eylül ANKARA


MAXIMUS BOY: Son yarışında şampiyonları resmen sahaya gömen safkan bugün ilk defa Ankara pistine çıkacak, normal şartlarda bu duruma bilindiği üzere ben temkinli yaklaşırım ama şu an çıldırmış durumda olan safkanın bugünde lehine şartlarda koşacağını düşünüyorum. Yarışın başında liderliği alıp temposunu kabullendirip düzlüğe sermayeli çıktığı vakit sezonun en önemli koşularından Ankara Koşusunuda kazanacağını düşünüyorum bankomdur geniş oyunumda.

 

TURDEMİRKIR: Doğrusu Maximus Boy ve Turdemirkır arasında geniş oyun bankosu konusunda ciddi gitgeller yaşadım ama sonunda Kocakaya' dan dolayı bu safkanın yanına geniş oyunda at yazmaya karar verdim. Neden Kocakaya sorusunun cevabıda aslında hazır, bu adamın bizim siteye olan bir uğursuzluğu var ve ilginç bir şekilde hiç eksilmeden devam ediyor. Tek yazdığımız zaman rezil bir binişle bizi kepaze ederken hiç istemediğimiz yerde adeta dünya şampiyonu jokey edasında yarış kazanıyor. Neden TURDEMİRKIR sorusuna cevaben ise şunu diyebilirim, net kaçakatın olmadığı yarışta bu safkandan liderlik hamlesi bekliyorum, eğer beklediğim gibi liderliği baştan alıp bunu rakiplerine kabullendirirse bence durmayacaktır. Sizler geniş oyuna hangisini denersiniz onun kararı sizlerin olsun ama benim hali hazır şablonumda ekonomik oyunumda bankodur.

 

HAMASET ve REGARDLESS: Çok hızlı atların olduğu kısa mesafeli yarışın koşulacağı günün 5.ayağında ön grubun içinde bekleme yarışı yapacak bir atın bu koşuyu kazanmasını beklediğimden HAMASET ve REGARDLESS ikilisini yazarak risk aldım. Bunlardan HAMASET jokey tercihi kilo avantajı süper formuyla çok önde tuttuğum isim olsada bu piste aşık REGARDLESS' i yazmadan da edemedim.

 

 

AÇIKLAMA

 

Dün bugünden için bir duyuru yapacağımızı yazmıştık duyuru şu şekilde; 

1 haftadır tahminler iyi gitmiyor o yüzden böyle bir dönemde açıklanması çok daha uygun olacak zira arkamızdan tuturup durdular zam yaptı kelimeleri dolaşmasın. Yeni üyeler bilmezler ama eskiler bilirler biz kacakat.com olarak abonelik ücretlerinde çok oynayan bir site değiliz, genelde 3-4 yılda bir güncelleme yaparız lakin öyle bir hal aldı ki ortam artık teslim olmak durumunda kaldık. Aslında bu güncellemeyi 15 Eylül itibariyle yapacaktık ama malumunuz babamın ani rahatsızlığı vs. derken arkadaşlarla konuşup 1 Ekim olarak karar kıldık. 

Bazılarınız sizde mi diyebilir fakat yine eski üyelere bırakacağım sözü, 2018 yılında bile site aboneliği 70 liraydı. O zamanın 70 lirası şuan 7 lira bile değil, o orana bile bakacak olursak ne durumda olduğu açıkça ortadadır. Saçma sapan bültenler bile bugün 5 lira, 2 yarış bülten al günlük 10 lira, aylık yapar 300 lira. Biz kimseye 13 senedir gel üye ol abone ol demedik demeyizde o yüzden şu güncellemeden dolayı kızan küsen olursada onu kendi vicdanına bırakırız, yazıp çizmeye gerek yok, tazelemezsiniz olur biter. 

Sonuç olarak EFT ve Havale ile 100 lira olan aylık abonelik ücreti 1 Ekim 2022 tarihinden itibaren 150 lira olarak belirlenmiştir. Yeni tarifeden etkilenmek istemeyip abonelik almak isteyeceklerin 1 hafta süresi vardır, önümüzdeki 7 gün içinde abonelikler eski haliyle devam edecektir. 

Bu arada hala bazılarınız EFT ve havale ile abonelik alırken aylık olarak 120 gönderiyor, tabi biz hak yememek için ilave gün yüklüyoruz onlara ama arkadaşlar sitede en başından beridir EFT-Havale ile Mobil Ödeme-Kredi Kartı ödemeleri farklıydı bunun sebebide aşırı komisyonlardır.

Site yönetimi adına Cemil Amaç