29 Eylül ANKARA

CEMİL AMAÇ
CEMİL AMAÇ
1. AYAK :3,2,7,1,5,4,6
2. AYAK :8,4,1,7,9,6
3. AYAK :9
4. AYAK :2,1,4,3,5,7
5. AYAK :3,5
6. AYAK :1,,,,,,7,8,9,5,10

Bu Altılının İkramiyesi: 427

29 Eylül ANKARA Tahminlerim için Analizim :


29 Eylül ANKARA


NOT: Eylül başında ciddi bir rahatsızlık geçiren babamın Ankara' daki tedavisi şimdilik bitti, yarın memlekete götüreceğim ve dolayısıyla yolda olacağım, o yüzden bugün akşama İzmir tahminim olmayacak. Bu ay beni hem arkadaşlarım hem sizler çok idare ettiniz hakkınızı helal ediniz, kafam ve elim rahatladığı an telafi ederim.

 

FLASH BANG: Oldukça riskli bir tercih olduğunun farkındayım ama aklı başında yarış severin yılın son aylarına girilirken her yıl olduğu gibi bu senede altılıların çok ters sonuçlara gittiğinin ve her yazılan kupon her yazılan bankonun hiç olmadığı kadar riskli olduğunun farkındadır. FLASH BANG bugün çok uygun kiloyla çok etkili bir jokeyle koşacak olmanın yanısıra oldukça hızlı geçmeye aday bir yarıştada koşacağı aşikar. Yarış beklediğimin aksine yavaş geçmediği takdirde hızlı gidecek bir yarışta bu atın gücünü Vedat son 200-300 arasına bırakacak ve oralarda bindirmelerine başlatacaktır. Riskimi aldım FLASH BANG' i banko yazdım. Rakip soranlara önce Çayırağası ve Zalın Oğlu derim ama banko yazmasam üç atla yetinmez şablonumdaki sıralama 9,,,10,3,,,,6,5,7,8,4,,,,2,1 der kapamaya kadar giderdim ama bu riske değer lduğunu düşlündüğüm ortamda start alacak FLASH BANG banko yazacağım isim olacak.

 

ALGANHAN: Zaten berbat zamanlardan geçiyorum ve normal hayatımda formda günlerimde bile ara veren atları geniş oyunumda banko yazdığımda daha yüzümün güldüğü görülmemiştir yoksa bugün şu ortamda ALGANHAN' ın yanına asla rakip yazmadım. ALGANHAN eski üyeler bilirlerki benim büyük sempati duyduğum safkanlardan birisidir, özellikle uzun mesafeli tempo yarışlarında uygun ortamı bulduğunda genelde banko yazdığım bir isim olur. Bugün Kadhan' ın yarışta olması ilk bakışta Alganhan için sıkıntı görülebilir fakat bu safkan 2 ve 3.lükte takip ettiği yarışlarında da çok etkili koşabilen bir isim. Verdiği araya baktığımızda bu yine göz kokrutabilir fakat bu zamana kadar bu şekilde verdiği aralardan hep babalar gibi döndü yani dinçlik yarışlarınıda çok sever. Bu kadar anlattın be adam niye tek atmazsın diyenleri de duyar gibiyim lakin en başta belirttiğim üzere ara veren atlar bana yaramıyor hele hele üzerindeki aprantinin bindiği atı banko yazarken kalbim sıkışıyor sinirden. Kuponunu sona getirmek ve heyecan yaşamak isteyenler için bence ideal bir banko adayıdır, benim hali hazır şablonumda küçük oyunumda banko olacak.

 

Yeri yada gücü olanlar ilk 2 ayakta bende olmayanları çokta ihmal etmesinler. 

 

UYARI!!! Yapıkredi Banka Hesabımız geçici olarak hizmet dışıdır, internet bankacılığıyla transfer yaparken kayıtlı para transferi yöntemiyle gönderimde bulunanların buna dikkat ederek hesap numaralarımız bölümünden kontrol ederek gönderimde bulunmalarını rica ederiz.