1 Ekim ANKARA

CEMİL AMAÇ
CEMİL AMAÇ
1. AYAK :3,8,9,6,1,7
2. AYAK :10
3. AYAK :5,6,13,4,16,9,14
4. AYAK :2,,,,,7,1,6
5. AYAK :2,3,1
6. AYAK :5,7,3,4,12,11

Bu Altılının İkramiyesi:

1 Ekim ANKARA Tahminlerim için Analizim :


1 Ekim ANKARA


UYARI!!! Son ayakta çıkan at yerine ilk ayağa 7 nolu ŞİRİN OĞLU eklenmiştir. İlk ayak deyince şu notuda yazmak gerek, altılı başlamasına 5 dk kalana kadar kontrol edin eğer AGF değişmezse koşunun favorisi Docile Girl' ü çıkartıp yerine Vice Versa veya Aybüke' yi ekleyip avantaj sağlayın. Ben güncellemeyi erken yaptığımdan bu hamleyi yapmayacağım. Bilmeyenler için yine yazalım, 1.ayakta eküriler kuponumuzda var, ekürinin birisi yarıştan çıktı, bu koşuda bizde favori yazılı değil ama koşu koştu favori kazandı diyelim, o zamanda kupon yatmıyor favori kazandığı için AGF ortaya giriyor ve ekürilerin koşanıda kazanmış sayılıyor. 

 

CANMETE: altın balçıkla sıvanmaz çok meşhur bir söz vardır, işte öyle bir şeydir CANMETE. Evet son yarışındaki görüntüsü benimde çok hoşuma gitmedi ama o yarışını ben gözardı edeceğim ve muhteşem işlerle hazırlanıp geldiği bu koşuda gerçek gücünü yine ortaya sermesini bekliyorum. Bankomdur CANMETE. 

 

ALTINSİMA: Çok sık koşturuluyor lakin bu safkanın acayip formda olduğunuda kabullenmek lazım. Aslında hep istikrarlı koştu fakat son 3 yarışındaki performansları bambaşka ve ben bunu dil bağı ilavesine bağlıyorum. Bugün etkili bir son vermeye adaydır ve normal kuponumun 2.bankosudur. 

 

NOT: 3.ayak Nasuh, 5.ayak Atıcı Bey ve son ayak Gray Princess şablonuma sığmadı özellikle 4.ayakta Altınsima' yı geniş oyununa 2.banko yazacaklar bu atlara dikkat etmeliler.