07 Ekim İSTANBUL

CEMİL AMAÇ
CEMİL AMAÇ
1. AYAK :7,5
2. AYAK :7,2,5,8,6
3. AYAK :3,4,7,,,,,1,8
4. AYAK :7,9,3,5,10,,,,,4,8,1,11
5. AYAK :5
6. AYAK :10,1,9,7,4,11,8

Bu Altılının İkramiyesi:

07 Ekim İSTANBUL Tahminlerim için Analizim :


07 Ekim İSTANBUL


UYARI!!! 2.ayakta çıkan at yerine aynı koşuda 6 nolu JUMBOJET şablona eklenmiştir. Saat: 17,57

 

1.AYAK: Günün ilk ayağını ya genelin olduğu gibi çok at yazacaktım yada risk alacaktım başka bir ihtimalim yoktu ve genelde olduğu gibi herkesin çok at yazdığı yeri risk ederek avantaj sağlamaya çalışacağım. Yazacağım atlardan ZEYTİNGÖZLÜM' ü bugün çok tutmamın yegane sebebi koşunun muhtemel temposudur zira yarışta Bukalemun dışında kaçakat yok ve bu koşunun rölanti tempoda geçeceği aşikar. ZEYTİNGÖZLÜM bu zamana kadar koştuğu 13 yarışın 6 tanesini Kocakaya ile start almış ve bu yarışlarının neredeyse tamamında kazandığı yarışıda dahil ön grupta bekleme yapmış. Bugün tahminimce Bukalemun' un ardında 2-3 koşuyu takipte olacak ve düzlük dönüldükten sonra bir yerlerde bayrağı teslim alacak. Sonuna kadar alacağı bayrağı taşır mı? bundan emin değilim zira 20 Eylül' de Ankara çiminde bir yarış var bu koşuya çok benzer nitelikte ve orada Captain America çok kolay şekilde onu geçip 2.olabiliyor. Yani demem o ki koşu temposu aleyhine olsada grubun en iyi atı olan CAPTAIN AMERICA ne olursa olsun çok şanslı olacağa benziyor. Ben ilk ayağı ZEYTİN GÖZLÜM ve CAPTAIN AMERİCA yazıp risk aldım ama başka yerlerden kısanlar kesinlikle benim yaptığımı yapıp riske girmesin yüklensin.

 

ANADOLU BAHARI ve Ekürisi: 5.ayakta eküriler programda geniş oyunumda banko yazacağım isimler olacak. ANADOLU BAHARI son yarışında sürpriz şekilde kazanırken sürpriz beklediğim isimlerden birisiydi, o gün 35 bin veren programda Deniz Efe gibi bir şampiyonun pis yarış kaybedeceğide bana denk gelince çok kolay bulacağım programda beşte kalmıştım. ANADOLU BAHARI bugün yatkın olduğu pistte yine karşımda ve bu defa Anadolu Prensesi gibi şansı bu grupta yine çok fazla olan bir eküri ile koşacak. Yarışın jokeyleri çok ciddi hata yapmazsa ekürilerden birisinden kaçsa diğerinden sekmeyeceğini düşündüğümden kuponuma banko yazdım.  

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

1.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 5,9,8,6,2,7

2.AYAK: 4,1,,,,,3,2,5

3.AYAK: 4,,,,,,,,1,7

4.AYAK: 1,7,6

5.AYAK: 7,5

6.AYAK: 1,7,2,5,8

 

NOT: 1.Altılı geniş oyunum bankosuz ama şablonda kırmızı virgülle ayırdığım üzere 3.ayakta KAHRAMANEFE benimde aslında tek tuttuğum isim. 2 altılıda da yüksek agf bankosu bana göre değil, o yüzden yıktım. Ayrıca 2.koşuyu kapamaya kadar gittim ama TATAVLA ve BEYAZ ADAM (ikili oranı iyi olursa ufaktan deneme yapılır) çok ön planda tuttuğum isimdir. Yani demem o ki bu hamleleri yaparsanız 2.ayağı 2 at geçip 3.ayağıda tek bırakırsanız  oyun sanırım 45-50 lira civarına denk gelir.