09 Ekim İSTANBUL

CEMİL AMAÇ
CEMİL AMAÇ
1. AYAK :7,6,8,9,4
2. AYAK :9,4,2,6,10,1
3. AYAK :6,11,5,4,8,9
4. AYAK :1,,,,,3,2,4
5. AYAK :3,4,1,2
6. AYAK :3

Bu Altılının İkramiyesi:

09 Ekim İSTANBUL Tahminlerim için Analizim :


09 Ekim İSTANBUL


TIME TO SHINE: Her yarışında çok tuttuğum isimlerden birisi olan TIME TO SHINE son yarışında yine çok etkili performansa imza attı. Bugün ilk 2 yarışı koşup kazandığı ve dolayısıyla hiç kaybetmediği pistte haklı favoridir benimde ekonomik kurgumun bankosudur. 

 

ELİTTAY: Geniş oyunumu bankosuz yazabilsem son ayağı ELİTTAY ve YEŞİLOBA yazma planım vardı eski üyeler bilir ama yenilerin bilmesi adına belirteyim teksiz kurgu beni strese sokar ve ben çok sevmem teksiz oyun yazmayı o yüzden çok nadir teksiz geniş şablon yazarım. Aslında bugün bu program uygun ama böyle aksiyonlarıda seviyorum o yüzden riski alıp eşite yakın iki tuttuğum tayı birbirinden ayırıp ELİTTAY' ı banko yazıyorum. Bu tayın bu zamana kadar koştuğu tüm yarışlarıyla Vedat' ın altındaki performansları çok farklı, Vedat' ın altında bambaşka bir görüntü veriyor, yarışın başlarında ön grubun hemen ardına yatıp düzlüğü beklemesini son 300 lerde hamlesini yapıp önündekilerini atlatlamasını ve geriden hışımla gelecek Yeşiloba' ya direneceğini düşünüyor ve banko yazıyorum. 

 

İlk ayakta yazmadıklarım arasında tuttuklarınız varsa önceliğiniz kendi tuttuğunuz olsun, ayrıca 2.ayakta Black Grape ve 3.ayakta Aragona geniş oyunuma yazamadıklarım oldu.