22 EKİM ANGARA

CEMİL AMAÇ
CEMİL AMAÇ
1. AYAK :7,11,4,6,2,3,8
2. AYAK :5,3,8,2,7,9,4,10
3. AYAK :1,,,,,4,6,5
4. AYAK :1,,,,,2
5. AYAK :5
6. AYAK :1,2,7,9,8,6,3

Bu Altılının İkramiyesi: 867

22 EKİM ANGARA Tahminlerim için Analizim :


22 EKİM ANGARA


ALTIN SİMA: Son yarışında yorumlarken çok iyi bir form tuttuğundan ve yarış içinde harika görüntüsünden bahsetmiştim. O gün aslında yine iyi koştu ama ciddi bir form sıçraması yapan REPAIR MAN önde boş kalmanında avantajıyla çıktığı gibi bitirmişti. Bugünde gerçi çok yüksek tempolara çıkacak bir yarışa benzemiyor ama ne olursa olsun ALTIN SİMA' nın çooook farklı at binen jokeyi idaresinde kazanmasını beklerim. Sırf yine yarış temposu kurbanı olmasından çekindiğim için yanına geniş oyunumda bana göre rakiplerini yazıyorum.

 

ZOLO MUUM ve BLACK LION: 4.ayağı iki safkandan birisinin kazanmasını bekliyorum, bunlardan ZOLO MUUM' da sürekli üzerine basa basa tuttuğum isimlerden birisi, gram güven vermeyen jokeyiyle değil başkasıyla örneğin Velat Demir ile koşsun yanına at yazarsam elim kırılsın ama tek yazdığımızda Halis Bey hazretleri bir şekilde kaybetmeyi becerecektir o yüzden yarış temposunun yine lehine olacağı aşikar BLCAK LION' ı yanına yazdım. Eski sitilinde koşarsa Seriday' da etkili olacaktır, son yarışında kaçmaz kaçmamalı eski sitilinde koşturulur diye beklediğim Seriday' ın o yarışında da deli danalar gibi koşturulduğunu görünce artık vazgeçtim ya boş kalacağı yarışında yazarım artık yada eski sitiline dönerse. 

 

LA BREZZA: Ayağına çok seri isimlerin bir arada olduğu yarışta uygun kilosu ve dilinden en iyi anlayan jokeyiyle LA BREZZA' dan çok etkili bir yarış bekliyorum. Son 300 e kadar atının semayesini saklayacak olan jokeyi ile özellikle küçük kardeşinin bindiği Navona' nın ataklarına direnecektir diye düşünüyorum. Yorumdan anlaşılacağı üzere bana göre Navona en ciddi rakibi olur ancak LA BREZZA' yı banko yazmasam ilk önce Navona yazardım yanına ama ne olur ne olmaz diyerek bir tanede önden asker koyardım şablona, o da Luminescense olurdu. LA BREZZA bankomdur, farklı yerden banko seçeceklere 5,7,1 sırasını öneririm.