28 Ekim İSTANBUL

CEMİL AMAÇ
CEMİL AMAÇ
1. AYAK :10
2. AYAK :7,6,9,,,,,2,4
3. AYAK :3,1,4,,,,,5,7
4. AYAK :8,2,1,3,,,,,7,4
5. AYAK :6,8,1
6. AYAK :3,5,12,2,1,4,11

Bu Altılının İkramiyesi: 2222

28 Ekim İSTANBUL Tahminlerim için Analizim :


28 Ekim İSTANBUL


KHANCELOT: Aslında büyük beklentiler olan safkan olmasına rağmen bu zamana kadar kendini gösteremedi, son yarışınıda Şartlı-19 gibi kötü bir yarışta kazanarak maidendan çıktı. Bu yarışıyla mukayese edersek vasat bir at neyine güveneceğiz deriz ama hem kazanış şekline hem uzun aradan sonra kazanmasına ve hemde safkandan olan asıl beklentileri düşündüğümüzde ise bu grupla uzaktan yakından bir alakası olmadığınıda düşünebiliriz.KHANCELOT şablonlarda göreceğiniz üzere 2.altılımda yanına at yazmaya kıyamadığım ancak 1.altılıda yanına geniş oyunumda rakip yazdığım bir isim oldu. Açıkçası uzun aradan sonra koşup kazandığı yarışı ardından şu yarışı biraz daha ileri günlerde olsa hiçbir şekilde 1.altılımda da yıkmam ama bu konulardaki görüşlerimi biliyorsunuz, bir atın hayatının ilk yarışı ardından ve uzun aradan sonra yarış gören ara vermiş atların son koşusundan sonra 3 haftalık süreç benim için biraz önemli zaten bundan şüphe ederek yani KHANCELOT' un bu kısa arada hamlığı üzerinden atamamış olma ihtimalinden dolayı 1.altılıda yıktım ama 2.altılımda bunu yapmayıp banko yazacağım çünkü bu kadar bariz şekilde rakiplerinden farklı olan atı sırf bu nedenden dolayı iki altılımda da yıkarsam ve kazanırsa o zaman elimde hiçbir şey kalmaz. Yüksek tempoda koşulması kuvvetle muhtemel yarışta düzlük üzerinde rakiplerine hakim olmasını beklediğim KHANCELOT 2.altıımda banko yazacağım isimdir.

Rakip soranlar için bana göre sıralı rakipleri 1.altılı şablonumda zaten var.

 

Ara ara hatırlatıyorum yine yazayım yeni üyeler için, ben yukarıda görünen şablonun altına küçük yada eko şablon yazmaktan hoşlanan birisi değilim, yazana saygı duyarım, ki zaten sitemizde kendi arkadaşlarım bile yapıyor ama ben bunu sevmiyorum. Bunu sizlerin yazılanlardan yola çıkrak yapıp bütçenize ayarlamasının en doğrusu olduğuna inanan birisiyim. Zaten şablon üzerinde gördüğünüz üzere bazı koşularda sıralamalar virgülle ayrılmış durumda, o ayrımlar zaten küçük kupon oynayanlara yardımcı olabilmek adına yapılmıştır. 

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

1.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 7 ŞİMŞEK İZİ

2.AYAK: 5,7,3,8,1,9,4

3.AYAK: 6,3,4,,,,,5,2,1

4.AYAK: 5,2

5.AYAK: 10,,,,,2,8,4,5,3

6.AYAK: 7,6,9,2,4

 

ŞİMŞEK İZİ: Son yarışları en azından bugünkü rakipleri için ölçü sayılmamalı, harika işlerle bu koşuya girecek tayın etkili jokeyiyle bu grupta başa güreşmesini yarışıda en başta bitirmesini bekliyorum. ŞİMŞEK İZİ 1.altılımda bankomdur.