29 Ekim 1923 ANKARA

CEMİL AMAÇ
CEMİL AMAÇ
1. AYAK :6,,,,,9,4,8,5
2. AYAK :6,,,,,5,3,4,2
3. AYAK :1,8
4. AYAK :3,4,15,6,2,1,11
5. AYAK :6,8,4,1,9,2,3,10
6. AYAK :2

Bu Altılının İkramiyesi:

29 Ekim 1923 ANKARA Tahminlerim için Analizim :


29 Ekim 1923 ANKARA


SAPADERE: Geçen yine kuponuma banko yazdığım bugünde geniş oyunuma yine banko yazmayı çok düşündüğüm bir isimdir SAPADERE. Son yarışında yorumlarken düşünmcem aynen devam ediyor inanılmaz bir form durumu var ve her yarışını bence kolay kazanmaya devam ediyor. Sınırı nedir nerede dama der bunu elbette bilemem ama form tutan arap atı hikayesini bilirsiniz onunda bu dönemden geçtiği aşikar. Hızlı gitmesi kuvvetle muhtemel yarışta Hışman zamanında yürürse bugünde bence kazanan olur. 

 

ONYEKURU: Tıpkı ilk ayaktaki Sapadere gibi ONYEKURU' da son yarışında bankomdu, beklediğim gibi kazandı o yarışını. Bugün belki hiç kazanamadığı çim pistte koşacak ama bu safkanın kan hattı ben çim koşmam demiyor ki. Hatta bana kalırsa çimi daha iyi koşarım diye bağırıyor. Çok uygun sıkletiyle yine geniş oyunuma banko yazmayı çok düşündüğüm isimlerden birisi oldu. 

 

BURGAS ve GO HERO: Cumhurbaşkanlığı Koşusunu iki isimle geçmeye çalışacağım, bunlardan BURGAS için söylenecek çok şey yok, kendini Gazi Şampiyonluğu ve süregelen yarışlarında fazlasıyla ispat etmiş bir şampiyon. Bugünde sevdiği pistte başa güreşecektir, en yakın hatta çok sert rakibinin ise düzlükte jokeyinin zamanında yürütmesi durumunda GO HERO olacağını düşünüyorum, Karataş' ın Burgas' ı Go Hero yerine tercihlemesinin sebebinin Burgas' ın kendini ispatlamış bir şampiyon olmasından dolayı olduğunu düşünüyorum ama GO HERO bugün kazanırsa bence bu hiçte az bir ihtimal olmayacak zira hem mesafeye yatkın hem muhtemel koşu temposu lehine hemde bugünkü jokeyinin sitiline çok uygun.

 

KUZEYEFE: Bu zamana kadar 2 yarış koştu ve bu koştuğu iki yarışta bugünkü rakiplerinden çok farklı. Karataş' ı çok banko yazan birisi değilim ama bu kadar uygun bir grupta düzlük üzerinde bu rakiplerine bu atla hakim olmayacaksa bunun yegane sorumlusuda ta kendisi olacaktır. KUZEYEFE bankodur.

 

NOT: Bugün her yıl olduğu gibi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sebebiyle tüm tahminler sitemizde herkese açık olacak, mevcut aboneliği devam edenlere bugün gece 00.00 olmadan 1 gün eklenerek hakları korunacaktır. Sitemize bugün girişler çok olacağından benim şablon yazım sitilimi bilmeyenler için yazmak isterim, şablonda ilk iki ayakta virgülle ayırdığım ve aynı zamanda yorumladığım SAPADERE ve ONYEKURU alternatif bankolarım olduğu gibi ayrıca küçük ve ekonomik oyunculara önerdiğim diğer banko isimlerdir.

 

99.Yılına girdiğimiz Cumhuriyetimizin kıymetinin bilinmesi dileğiyle CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN...