29 Ekim ANKARA

ALİ ULUPINAR - TEKİN YÜREKLİ
ALİ ULUPINAR - TEKİN YÜREKLİ
1. AYAK :6.5…9.4.8.3
2. AYAK :5…4.6.3
3. AYAK :7.1.8
4. AYAK :15.2.1.6.4.3.11.10.9.12
5. AYAK :6
6. AYAK :2.7.3.4

Bu Altılının İkramiyesi:

29 Ekim ANKARA Tahminlerim için Analizim :


29 Ekim ANKARA


İlk defa çim piste çıkacak olmasına rağmen son zamanlardaki form sıçraması ile dikkat çeken Adana nın karışık kumunda başarılı yarışlar koştuktan sonra geldiği İstanbul sentetiğinde süper iki yarış koşup birinde denizefe yi geçen KATIOĞLU nun ben bugün Ankara çiminde çok koşmasını bekliyor olup banko olarak öneriyorum..

 
Hayatının en iyi durumunu yaşayan ve bu yarışına süper hazırlıklarla gelecek olan HUNTING son yarışında mesafe kısa gelmişti ondan önce koştuğu yarışta da tüm şartlar birolbey in lehine geliştiği için istediği neticeyi alamamıştı. Bugün tempoların daha yüksek seyretmesini beklediğim yarışta kazanmasını bekliyorum, alternatif bankomdur..


Çok iyi bir form yakalayıp buraya da formda hışman la girecek olan SAPADERE şayet bugün bir tavşan daha olsaydı yarışta kesinlikle bankom olurdu ancak bu tür yarışlarda bazen tempolar ve kaçaklar istediğimiz gibi gidemeyebiliyor buna rağmen favorim olup en ciddi rakibi de önde boş kalması muhtemel yarışta viraja kadar yine baskı görmezse sonunu getirebilecek olan JET HEMO olacaktır risk sevenler için iki isim yeterli görüşündeyim..


Özgürlüğümüzün ve bağımsızlığımızın teminatı Cumhuriyetimiz 99 yaşında. Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü kahraman silah arkadaşlarını ve bu toprakları bizlere vatan yapmak için kendilerini feda eden Aziz Şehitlerimizi şükran, rahmet ve minnetle anıyor tüm ulusumuzun 29 EKİM CUMHURİYET bayramını kutluyorum..

 


HERKESE BOL ŞANSLAR..
ALİ ULUPINAR…