29 Ekim İZMİR

CEMİL AMAÇ
CEMİL AMAÇ
1. AYAK :9,8,10,2,5
2. AYAK :1,,,,3,4,6,9,10
3. AYAK :2,5,6
4. AYAK :2
5. AYAK :4,5,9,6,1,2
6. AYAK :2,9,4,1

Bu Altılının İkramiyesi:

29 Ekim İZMİR Tahminlerim için Analizim :


29 Ekim İZMİR


KIZILCAPINAR: Bugün çok uygun grupta start alacak olan kısrağın en büyük handikapı kilosu ve binicisi lakin ben her ne kadar Kadir' in at sürüşünden haz etmesemde bu kısrağın dilinden en iyi anlayan olduğu gerçeğini yok sayamam ama buna rağmen bu adama ve bindiği ata geniş oyunumda güvenemiyorum o yüzden küçük yada ekonomik oyunuma banko bırakıyorum.

 

PANCHMAHAL: İnanılmaz bir form yakalayan safkan önde boş kaldığı yarışlarda da, ön grubun içinde düzlüğü beklediği yarışlarda da çok iyi performanslara imza atmaya devam ediyor. Bugün İzmir pistinde ilk defa koşacak ve grup içinde belki ısrarla öne düşmek isteyecek rakipleri de var fakat dediğim gibi bu safkanın illa ki kaçması gerekmiyor ön grup içinde ister liderliği alsın ister önüne bir iki rakip alsın düzlüğe sermayesini saklayıp girdiği vakit etkili koşuyor. Devam eden formuyla çooook zorlu programda banko yazacağım isim olacak PANCHMAHAL. 

 

İzmir' de oldukça zorlu bir program var aman bütçesi müsait olmayanlar fazlaca bütçelerini zorlamasınlar, altılı tutacaksa önünde kimse duramaz gelir o seni bulur o yüzden zorlamamak en iyisi. 

Şans yanımızda olsun zira buna İzmir' de epeyce ihtiyaç olacak gibi duruyor.