23 Kasım İSTANBUL

CEMİL AMAÇ
CEMİL AMAÇ
1. AYAK :6,2,8,9,12,5
2. AYAK :6,4,12
3. AYAK :2,,,,,3,1,10,11,7
4. AYAK :8
5. AYAK :5,1,7,6,14
6. AYAK :6,13,17,3,5,4

Bu Altılının İkramiyesi:

23 Kasım İSTANBUL Tahminlerim için Analizim :


23 Kasım İSTANBUL


KAYI BEYİ: Son yarışlarında banko yazdım bana kafayı yedirtecek cinsten yarışlar koştu, bugün programın muhtemelen en ağır topu olarak karşımda olacak. Rakipleri artık iyice uygunlaştı mesafe uzadı ama bence bu at bu mesafeyi de yapar ama karakter bambaşka birşey. Artık son yarışıyla birlikte geniş oyunuma banko yazmamaya yemin ettiğim KAYI BEYİ sadece küçük oyunlara o da sırf grubun çok kötü olmasından dolayı önereceğim isim olacak. Banko yaz yaz gelmesin, şimdi hem ağır favori hemde yanına rakip yazmışken bu defa kazanarak bana kafayı yedirtmeye sanırım yakın duruyor.

 

BLACK GRAPE: Bir Kaizbert atında bu kısrak kadar tek yazdığım yada favori olarak kuponuma yazdığım başka bir dişi sanırım yoktur. Çok formda olduğu bariz belli, yarış tam istediği gibi şekillenecek düzlüğe son 200 e kadar dolu kantarmayla gelip oralarda pistin dışından yapacağı kısa ama etkili bindirmeleriyle kazanmasını bekliyorum bankomdur.

 

KIŞ SEZONU PROGRAMLARI İLE ALAKALI HATIRLATMA

Pazartesi: Cemil Amaç hafta izinli

Salı: Kemal Demircan hafta izinli

Perşembe: Çağlar Kaya hafta izinli.

 

Ayrıca benim Antalya programlarına, Çarşamba günleri Çağlar' ın Antalya programlarına tahmini olmuyor ancak bu değişkenlik gösterebilir öyle olduğu zaman duyurusunu yaparız. 

 

Son olarak Doğu yarışlarıyla alakalı gelen istek mesajları tarafıma ulaşıyor arkadaşlarımla görüşüp bir planlama yapıp nasıl olacağına dair duyuru yaparız. 

 

Şans yanımızda ola.