31 Aralık İSTANBUL

CEMİL AMAÇ
CEMİL AMAÇ
1. AYAK :9
2. AYAK :7,9,4,8,12,2,3,1,6,11
3. AYAK :8,5
4. AYAK :6,,,,,4,2,1
5. AYAK :2,4,9,3,6
6. AYAK :2,8,1,6,7,3,5,4

Bu Altılının İkramiyesi: 611

31 Aralık İSTANBUL Tahminlerim için Analizim :


31 Aralık İSTANBUL


THE GLOVE: Bu zamana kadar 3 defa koştu kazanamadı fakat kesinlikle rakiplerinden çok daha iyi bir at ve neredeyse grup içinde ilerleyen dönemlerde bir yerlere gelmesi tek isim. Bu aralar beni hem kaybettiğiyle hem kazandığıyla yatırmaya devam eden genç jokey Erhan bugün hangi hareketi yapar bunu bilemem ama bu safkanın ayrıca çok iyi durumda olduğu bilgiside mevcut! Düzlüğe ön grubun içinde sabırlı girmesi durumunda kazanacağını düşünüyorum bankomdur ilk ayaktan.

 

MARISCAL ve NAVTEX: Bankomdan sonra sanırım en büyük riski 3.ayakta aldım, o ayağı iki tayla atlatmaya çalışacağım bunlar MARISCAL ve NAVTEX isimli taylar. Her ikiside isterse liderliği alır isterse önüne tavşan alıp önde beklemede yapabilir her ikiside buna yatkın isimler. İkisini yazraak riske girmemin en büyük nedenlerinden birisi geriden geleceklerin bitirici sprinti olmamalarıdır, dolayısıyla bu iki isimden hangisi öne düşerse şansı X5 olacak ama ikiside birbirini yıpratmadan öne akarsa o zaman hangisi günündeyse o kazanacak düşüncesi var bende. 

 

INERTIA: İki defa üst üste sürpriz konumda banko yazdığım kısrak yarış içinde belki hayartı boyunca yaşamayacağı şansızlıkları yaşadı, sonunda yanına at yazınca kazandı :) Bzen bu duruma isyan ediyorum çünkü yıllardır bu durumu yaşamaya devam ediyorum. Açıkçası bugünde çok başarılı yarış bekliyorum ve bugünde kazanmasını bekliyorum ama korkmuyor da değilim yine banko yazınca başına gelmedik kalmayacak diye. Küçük kuponumda banko bırakırken geniş oyunumda yanına at yazdım ama ilk ayağı banko yazmayanlar bence şansını denesin bu atla yine.