12 Ocak KOCAELİ

ALİ ULUPINAR - TEKİN YÜREKLİ
ALİ ULUPINAR - TEKİN YÜREKLİ
1. AYAK :3.1.2.11.7.6
2. AYAK :6.3.1.4.10.2.5
3. AYAK :4
4. AYAK :3…...8
5. AYAK :3.2…...1.5
6. AYAK :11.4.6...…5.3.8.9.7

Bu Altılının İkramiyesi: 4,555

12 Ocak KOCAELİ Tahminlerim için Analizim :


12 Ocak KOCAELİ


Mücadeleye girdiği yarışlarda zorlanan ancak temponun yüksek seyrettiği koşularda elde gelebilen PEKÖZ için bugün tüm şartlar lehine görünmekte. Öne düşemediği zaman başarı oranı çok düşük olan PERGAMON, YOLKIRAN ve BOĞAZKESEN in yeterince sürat vermesini beklediğim mücadelenin sonlarında PEKÖZ ün kazanmasını bekliyorum, bankomdur..


Yarışın gidişatı açısından belki de şimdiye kadar yakalayabileceği en iyi rakipleri bulan DÜNDARZADE şayet bu pistte ilk defa koşmaktan etkilenmezse inatçı yapısıyla direnerek kazanabilir, alternatif bankomdur..


Son Kocaeli yarışlarında koşup kazandığı koşularda önlere akıcı bir şekilde gelerek kazanan ASİLYÜREK daha sonra araya gitti. Gördüğü yarışlarla kondisyon eksiğini kapattığını düşündüğüm ismi özellikle idman pistindeki son görüntüsünde çok iyi gördüm kazanmaya yakın görüyorum..


Kaba kuma yatkın orjiniyle ve kulaklık ilaveside alıp buraya getirilen GAGGO BEY inde İstanbul iç pistinde Yaptığım hazırlıklarında çok iyi gördüm grubun kalite ismi olduğunu düşündüğüm FLAWLESS POWER ile birlikte kısa geçmek isteyenlere bu iki ismi öneririm..


Günün son ayağında ise GENÇ MİMAR araya gitti bir yarış gördü ve sonraki yarışında yani son koşmuş olduğu yarışta startı iyi alamamasına rağmen önlere süratli gelerek başlarda efor sarfetti ve kafayıda alamadı ancak buna rağmen bu gruptan daha sert isimler arasında mücadeleden düşmedi ve dördüncü oldu. Bugün çok daha iyi koştuğunu gördüğüm pistte önlerine daha süratli isimler geçtiği zaman arkalarında konumlanabilen MEMOAĞA bekleme işini abartırsa GENÇ MİMAR fotoya kadar direnebilir, dikkat diyorum..Yakın takipte olacak MEMOAĞA ve bu pistte ilk kez koşacak olmasına rağmen yatkın olduğunu düşündüğüm pedigrisiyle TURHANŞAH öncelikli rakipleri olurlar..


Şablonuma sığmayan isim;
7.KOŞU: 4 GÜROBASI


HERKESE BOL ŞANSLAR..
ALİ ULUPINAR…