16 Haziran 2019 Adana

CEMİL AMAÇ
CEMİL AMAÇ
1. AYAK :3, 4, 6, 9, 5
2. AYAK :7, 9, 12, 15, 8, 2, 3, 6 11, 10, 14
3. AYAK :4, 7, 6, 2, 5
4. AYAK :1, 5
5. AYAK :12, 11 4, 1, 2, 6
6. AYAK :3

Bu Altılının İkramiyesi: 3.323

16 Haziran 2019 Adana Tahminlerim için Analizim :


16 Haziran 2019 Adana


Yoğun programlardan dolayı gündüz unuttum, gece yarışlarında yine maalesef unuttum. Lütfen kusura bakmayınız, herkesin BABALAR GüNüNü KUTLARIM, ALLAH HEPİMİZİ YAVRULARIMIZA BAĞIŞLASIN...

 

UYARI!!! 1.ayakta Çıkan Namtar yerine 5.ayakta saha ekibimizin tek yazdığı 6 nolu SELAMİ DAYI kupona eklendi.Saat: 19,10

 

BITCOIN ve EL NINO: 4.ayağı iki safkandan birisinin kazanmasını bekleyeceğiz. BITCOIN-e diyecek hiÇbir şey yok, daha öncede yazdığım yazılarda belirttiğim üzere koşudaki haline bakarsa o yarışı alamaz diyorsun ama biranda iÇinden canavar Çıkıyor ve o yarışı kazanıyor. Seriye devam etmesi gayet doğal, yalnız burada EL NINO-yu Çokta göz ardı etmemek lazım zira Adana-da Akdeniz Derbisini kazanan bir safkandan bahsediyoruz. üzerindeki pek tuttuğum bir jokey olmasa da düzlükte atını seyircilerin üzerine Çıkartmadığı müddetÇe en azından 1.lik mücadelesinin damarında olacak.

 

üNLüKAYA: Adana Çiminde Urfa-dan gelen tayların büyük bir başarısı var, bu tayda son yarışını ilk defa Adana Çiminde koştu. Düzlüğe kadar gayet iyi ve aksiyonları gayet sağlıklı bir şekilde gelmişken bana göre binicisinin gereksiz teşviğine isyan ederek dışarı atmış ve savrulmuştu. Bugün hem sahibi olan aileden tecrübeli bir jokeyle koşacak hemde pisti Çok daha iyi tanımış olacak. AÇıkÇası o yarışı ardından hiÇ Çalışması olmaması şüpheye düşürdü, yoksa göründüğü kadarıyla iş bitirici bir sprinterin olmadığı bir grupta Çıktığı gibi bitirmesini bekliyor deyip tek yazacaktım. Yine de aklımızda alternatif olarak kalsın.

 

KRALDOĞU: Bugün Adana bülteninde de bankom son ayağa denk geldi. KRALDOĞU Fahrenheit-i saymazsak bu defa Çok fazla uygun bir grupta koşacak. Ankara-da koştuğu yarışları bugünkü rakiplerine biraz fazla olan safkan, 300 metrelik bir sprinte sahip attır. Bugün muhtemelen yüksek tempoda başlayıp devam edecek yarışta Çok aşırı beklemek yerine grubu biraz ortalarda takip eder ve tüm gücünü son 300 e bırakırsa yetenekli aprantisiyle sonlarda yapacağı bindirmelerle bu rakiplerine üstünlük sağlar. Kendisi gibi gruptan farklı görünen ama ciddi kilo dezavantajı bulunan Fahrenheit ve önde mahsustan boş bırakılması halinde Kurtarbeni bence rakipleridir.    

 

Ağır kilosuna rağmen Istanbul House ve 2.ayakta dışarıda kalan atlar profesyonel diye tabir edilen Çok büyük kuponların dikkat etmesi gereken atlardır.  


Yorum

Henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

İsim:


Güvenlik Kodu:
*