11 Haziran 2019 Kocaeli

CEMİL AMAÇ
CEMİL AMAÇ
1. AYAK :1, 5, 2, 3, 4, 6
2. AYAK :6 4
3. AYAK :4
4. AYAK :1, 5, 3, 6, 4
5. AYAK :2, 3 4, 9, 1, 7
6. AYAK :11, 13, 10, 2, 4, 3, 8, 5 6

Bu Altılının İkramiyesi: 4.402

11 Haziran 2019 Kocaeli Tahminlerim için Analizim :


11 Haziran 2019 Kocaeli


BADEGüL: Son yarışı ölÇü alınmamalı, bugün oldukÇa uygun bir grupta koşuyor. Bu koşuyu da kazanmak iÇin Kocaeli' ye gittiklerini bizzat biliyorum. Sürekli tek yada favori yazıyorum ama başına gelmedik işler kalmıyor yada saÇma sapan koşturuluyor o yüzden bugün ben tek yazmadım ama hakkında sizleri bilgilendirmek istedim. Dileyen bu kısrağı ilk ayaktan tek atıp 3. ayağa yüklenebilirler. Zaten tek yazsam bu lanet ilk ayakta bir şekilde kaybediyorum, izledik işte biraz önce Ankara' da yarış nasıl kaybedilir, kupon nasıl Çöpe attırılır.

 

ODDJOB ve BIG MAN: 2.ayağı iki safkanla risk edeceğim, bunlardan ODDJOB aslında son zamanlarda Çok formda olmasına rağmen ne yapsa kazanamayan bir isim. Bugün düzlüğe kadar 4-5 pozisyonunda bekleyip düzlük üzerinde vites yükseltirse artık kazanarak morallenebilir. ODDJOB yine iyi koşar ve yine kazanamazsa o zamanda koşunun tavşanı SARI EFE' nin Çıktığı gibi bitirme olasılığı doğar. Burada Big Man' a gücü olanlar şans vermeye Çalışsın. 

 

STEEL BROTHERS: Bugün 3.ayakta yarış yaşamının ilk koşusuna Çıkacak olan STEEL BROTHERS isimli tayı kuponuma tek yazacağım. Bunu yapmamın en büyük sebeplerinden birisi rakiplerinin yarışlarını Çok beğenmemem oldu diyebilirim. Kaldı ki bu tayın öz kardeşi Steel Horse isimli safkandır. Steel Horse ayağına Çok seri bir attır ve zaten bu eküriye ait atların genelide serilikleriyle bilinirler. Eküriden bahsetmişken STEEL BROTHERS Ferhat Çelik adına koşuyor ve bu ilk koşusu Ferhat Çelik' in ama sanırım aynı ailedenler. Çelik Ekürisinden bahsetmişken bir hususu daha yazmak lazım, Nafiz Çelik adına koşan atların ilk yarışlarını incelediğinizde genelinin ilk koşularında ya 1. ya 2.olduğunu göreceksiniz. Bu da taylarını hazır olmadan koşmadıklarına dair güÇlü bir emare gibi duruyor. Ama ne olursa olsun bugün STEEL BROTHERS' ı tek yazmamın en büyük sebebi rakipleridir, zaten STEEL BROTHERS' da rakipleri gibiyse bu koşunun hakkı kesinlikle hepsidir. 

 

YEDİLİ İLK AYAK: Buzzer Beater favorim, rakipleri Fin The Way ve Neyzen.


Yorum

Henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

İsim:


Güvenlik Kodu:
*