11 Ekim 2019 Bursa

CEMİL AMAÇ
CEMİL AMAÇ
1. AYAK :10, 7, 2, 1, 5 8, 6
2. AYAK :6
3. AYAK :8, 7, 5, 2, 1, 4 6
4. AYAK :6, 2
5. AYAK :1 2, 6, 5, 3, 8, 4, 9
6. AYAK :6, 2, 1, 4

Bu Altılının İkramiyesi: 13.876

11 Ekim 2019 Bursa Tahminlerim için Analizim :


11 Ekim 2019 Bursa


İKİ ÇOK CAZİP BANKO...!

SAMOTHRAKI: 3 yarıştır müthiş performanslara imza atan kısrak son Çim yarışında bugünkü rakiplerinden Dirty Girl-e son anda kaybederken Tayyiphan gibi hem Çok güÇlü hemde sitilindeki bir rakibe pes dedirtmişti. Bugün yine mesafesinde bu defa Bursa Çiminde koşacak, gayet güzel bir kulvardan Çıkarken güÇlü rakipleri var ama sitilinde bir tane bile rakibi yok. Yukarıda bahsettiğim koşusunda bile diri kalan ve son ana kadar önde olan SAMOTHRAKI-nin bugün sitilinde rakibi yokken Çok daha direnÇli kalıp fotoya kadar liderliğini korumasını ve kazanmasını bekliyorum. Çok zor bir yarış ve aÇıkÇası tek atmasaydım kapamaya kadar giderdim ama bu kısrağın bu kadar avantajlı şartlarda koştuğunu görünce Çok cazip konumdayken değerlendirmek istedim. Bankom olacak SAMOTHRAKI.

 

 

 

SUPER STEEL ve AS DE COEUR: 4.ayağı iki safkanla büyük bir risk alarak geÇmeye Çalışacağım. Daha önce benzer şartlarda koşmuşlar ve o yarışı SUPER STEEL kazanmış AS DE COEUR ise geÇ kalan ataklarla 2.tamamlamıştı. Bugün Behramkale ve Wounded-ın önde kapışacağı yarışta muhtemelen 3.lükte yarışı takip edecek SUPER STEEL bu tip yarışları Çok iyi okuyan binicisi idaresinde yine Çok şanslı olacak. Bu defa erken davranması halinde yada AS DE COEUR-un zamanında yürümesi halinde sonlarda rakiplerine zorlu anlar yaşatacağını düşünüyorum. Zor ve cazip programda 4.ayağı bu yorumladığım iki safkanla umarım beklediğim gibi geÇerim.

 

 

BUKEFALOS: Maidendan Çıktığı yarışından sonra hep güÇlü rakiplerle koştu ve bu tayın ilginÇ bir şekilde Bursa Çim yarışlarındaki aksiyonları Çok farklı. Düzlükte adeta başkalaşım yaşıyor ve Çok düzgün bir sprinte imza atıyor. Bugün Porsuk Kızı, KırmızıbahÇe ve özgecik gibi oldukÇa seri üÇ rakibinin hızlandıracağı koşuda Çok uygun kilosuyla sonlarda kuvvetli ataklar yapması kuvvetle muhtemel. OldukÇa sürpriz konumda olan bu tayıda normal kuponuma 2.tek olarak yazdım.

 

 

 

KüÇük veya Normal Kupon

1.AYAK: 10,7,2,1,5,8,6

2.AYAK: 6 SAMOTHRAKI

3.AYAK: 8,7,5,2,1

4.AYAK: 6,2

5.AYAK: 1,2,6,5

6.AYAK: 6 BUKEFALOS

 

YEDİLİ İLK AYAK: Ganymede istikrarlı koşuyor, bu grupta en azından ilk ikiye yine tutunabilir. Crime Partner ve Angry Bull isimli taylar ise yine etkili koşmasını beklediklerim.

 

NOT: 3 ve 5. ayaklarda dışarıda sadece birer tane at kaldı, bu hareket sadece site kupon limitine takılmasından dolayıdır. Gücü olanlar dikkatli olsun.


Yorum

Henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

İsim:


Güvenlik Kodu:
*