16 Mayıs 2021 İstanbul

CEMİL AMAÇ
CEMİL AMAÇ
1. AYAK :5, 6, 8, 9, 4, 1, 2
2. AYAK :8
3. AYAK :4, 7
4. AYAK :5, 2, 1, 3 6, 8
5. AYAK :4, 5, 3 2, 6
6. AYAK :14, 7, 4, 1 2, 3, 6, 15, 18

Bu Altılının İkramiyesi: 4.468

16 Mayıs 2021 İstanbul Tahminlerim için Analizim :


16 Mayıs 2021 İstanbul


2616+1851= 4,467 lira (1 ve 2.altılı toplamı)

Şükür Böyle Programlara Yahu

Hemen yukarıdaki ''Şükür Böyle Programlara Yahu'' başlığı aman sizi coşturmasın ben pek sevmem süper program güzel program laflarını benim demek istediğim seyir zevki yüksek ama zorlu programdır. AÇıkÇası yatayım yada tutturayım bu tip programlara sabahlara kadar Çalışmaktan (yorumları yazarken saate bakıyorum sabah 04,27) büyük zevk alıyorum, her gün böyle programlar olsun yok mu daha derim. İnanın bana tutturup zarar ettiren 100-200 lira veren programlardan artık psikolojimiz bozulmuştu, böyle bültenler olsun varsın biz ayda bir tutturalım illa ki o büyük sürprizlerin olduğu şansızlıkla giden kuponlarda tutacaktır, o tip kuponlar ayda bir tutsun hepimize yeter. Şans yanımızda olmaya devam etsin diyerek görüşlerimi aktarmak isterim; 

 

SUN TIME: İki altılıyı da normalde bu jokeye teslim etmem lakin gerek programın beni buna zorlaması ve gerekse özellikle SUN TIME' ın ahırı yani Başaran Ekürisinin son durumu bunda büyük etken oldu.Bugün bence diş geÇirebileceği bir yarışta start alıyor ve üstelik oldukÇa avantajlı bir sıkletle koşacak. Yarış beklediğimin Çok Çok altında tempolarda koşulmazsa SUN TIME bence sonlarda Çok etkili bindirmeler yaapr ve bu koşuyu kazanır. Düşüncemin aksine kötü bir performans sergilemesi durmunda bu koşuda işlerin fena karışacağını düşünüyorum. Riski alıyor her iki kuponuma da SUN TIME banko yazıyorum.

 

3.Ayak DİŞİ TAY DENEME KOŞUSU: Süper kısrakların mücedelesinde elbette benim iÇin Çok farklı iki isim favorilerim olacak. Bunlar yarış hayatının başlarından beridir öve öve bitiremediğim İLLüZYON ve LIGTH OF DARKNESS' dan başkası değiller. Aradan sonraki yarışında 2.kalan İLLüZYON bugün Çok daha etkili performans sergileyecektir. Havanın yağmurlu olması daha da avantajına olacağı iÇin dilinden anlayan jokeyi idaresinde yarış haddinden fazla yavaş geÇmediği takdirde en şanslı isim olacaktır. Burada değer verdiğim bir başka isimde LIGHT OF DARKNESS olacak, G.GökÇe' den kurtulduğu günden beridir şükürler olsun dediğimiz seviyeye geldi, öyle yarışlara imza atıyor ki bu defa olmaz dersin o yine kendini gösterir cinsten. Bugün muhtemelen önüne 2-3 tane hemdişini alıp yine düzlükte son 300 leri bekleyecektir. İLLüZYON ve LIGTH OF DARKNESS Dişi Tay Deneme Koşusunda Çok ön planda tuttuğum isimler

 

6.Ayak ERKEK TAY DENEME KOŞUSU: Günün son ayağında bazı şişirme bebekler olsada benim yine gözde safkanlarımdan REAL RUNNER bence koşunun en şanslı ismi olacaktır. Bu tay geÇenlerde arada sonra koştu ve aÇıkÇası binicisi tarafından bir tuhaf koşuldu. Yarışı 4. falan tamamlıyor lakin gelişine bakıldığında hayli iyi duruma geldiğide belli. Bu yarıştan ziyade Gazi Koşusu iÇin bu safkanın Sait Akson Koşusu Gazi Kupası iÇin yol gösterici olacaktır. Eğer düşündüğüm şeyler olursa da şimdidden yazayım Gazi Koşusu adayımdır kendileri ama şu iki koşuyu iyi izlmede olmam lazım. 1600 metre hep dediğim gibi atlarda güÇ ve kuvvetin ortaya Çıktığı Çok ters bir mesafedir, bu mesafeyi Çok iyi koşan at benim nazarımda hep iyi attır.Erkek Deneme Tay Koşusunda REAL RUNNER bugün eğer aradan sonra koşmaktan etkilenmezse yani hamlık yaşamazsa bu önemli koşunun en şanslı ismi olacaktır. Diğer türlüsü hakikaten anormal zor bir Erkek Tay Deneme Koşusu bizleri bekliyor. Kuponunu son ayağa getirmek isteyenler iÇin bence hiÇte yabana atılmayacak şanslı isimdir bu safkan. KüÇük kuponlara tek önereceğim isimdir fakat geniş oyunumda aÇıkÇası bende güvenemedim. 

 

NOT: özellikle son ayağı kısabilecekler, 4.ayak Aksakal ve Şubartay' ı ve benim başbelam olan bugünde gıcıklığına değil site kupon limitinden dolayı dışarı attığım Hafo' yu kuponlarına yazmaya Çalışsın. Yine son ayakta REAL RUNNER' ı tek yazabilecekler, aşağıda 1.altılı notuna bıraktığım yoruma dikkat etsin, yani 2.altılı 1.ayağına. 

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

1.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 1,2,4,8

2.AYAK: 5,3,2,8,6,7,4,1

3.AYAK: 4,2,5

4.AYAK: 5,6,8,9,4,1,2

5.AYAK: 8 SUN TIME

6.AYAK: 4,7

 

1. 6'LI GANYAN(8/4/3,4,7/2/3,5,8/7): 2.616,86TL

 

NOT: 1.Altılı şablonumun en geniş hali 94 liradır, 2.altılı ilk ayağı kısmak zorunda kaldım Çünkü 2.altılı bence hayli zorlu geÇecek ama 1.altılı biraz daha hafife benziyor o yüzden geniş oyun yapacaklar 4.koşuyu kapatmaya kadar gidebilir. 


Yorum

Henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

İsim:


Güvenlik Kodu:
*