8 Haziran 2021 Ankara

CEMİL AMAÇ
CEMİL AMAÇ
1. AYAK :5
2. AYAK :7, 4 5, 9, 8, 6, 1
3. AYAK :8, 9, 6, 5, 4, 1 2, 7, 3
4. AYAK :5, 7, 4
5. AYAK :5, 3
6. AYAK :7, 5, 8 9, 10, 4, 1, 2, 3, 6

Bu Altılının İkramiyesi: 13.123

8 Haziran 2021 Ankara Tahminlerim için Analizim :


8 Haziran 2021 Ankara


Pist Değişikliğine göre güncelleme yapılmıştır.

UYARI!!! Sürpriz bir şekilde yapılan pist değişikliğinden sonra 5.ayaktaki tay yarışında ekürilerden PROMETHEUS ve KAZANCI' yı yazarak iki ata indirdim o koşuyu. AÇılan yerle birlikte 3.ayağı kapattım, 2.ayakta sıralama değişikliğine giderek güncelledim ve o koşuda iki atı dışarıda bıraktım. Ayrıca son ayağıda sadece bir at dışarıda bırakarak iyice yüklendim. Çıkan at olursa son 20 dakikaya kadar güncelleme yapılacaktır.

 

GOLD DESIGN: Güne ilk ayaktan büyük bir risk alarak başlıyorum, banko yazacağım isim GOLD DESIGN isimli tay olacak. Bu tayın hazırlıklarını fena bulmakla birlikte elimdeki tek idman görüntüsü TJK İdman Pisti Programındaki galop görüntüsü. Tayı ben o görüntülerde hayli hazır gördüm, fotoya akışını Çok istekli yarışmaya hazır tespit ettim. İlk defa koşacak olan üstelik bu topraklarda kan bağı olan bir at olmaması tabiki dezavantajlarım lakin ben gördüğüme inanan birisiyim, o anlık görüntüsü bile bana bu tayda bir ışık verdi. SonuÇ olarak şahsen ilk ayakta bu riski alıyor ve GOLD DESIGN isimli tayı kuponuma banko yazıyorum, kazandığı zamanda büyük bir avantaj sağlama peşindeyim, olmazsa da canım sağolsun hergün yarış var deyip sonraki programa devam ederim. Tek yazmaya cesaret edemeyenlerde bence hiÇ riske girmesin.Tek atmasam kesinlikle kapatacağım bir koşu olurdu.

 

NO NEGRET: Bu pistteki ilk yarışında start Çıkışında tözekleyince Halis üzerinde düşmüş ve derecesiz kalmıştı. Kum pistte daha neler yapabileceğini kestirmek Çok güÇ zira bu tayın merakla beklediğim uzun yarışları ne yapacağına dairdir. Bugünde yarında bu tip rakipleri yanında kısa orta mesafelerde başa güreşmeye devam edecektir. Muhtemelen yine Çok ağır favori konumunda olacak, Çok kalabaık bir program olsa geniş oyunuma da tek yazardım ama ilk ayakta zaten Çok cazip bir banko ile riske girmişken en azından geniş oyunumda yanına bana göre iki rakip yazdım.

 

NOT: 2 Bankolu oyun yapanlar yani NO NEGRET' i 2.banko olarak yazanlar 2 ve 3.ayakta dışarıda kalanlara dikkat etsin. 

 

YEDİLİ İLK AYAK: Sudoku ve Queen Derya


Yorum

Henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

İsim:


Güvenlik Kodu:
*