15 Ocak 2022 Adana

CEMİL AMAÇ
CEMİL AMAÇ
1. AYAK :3, 12, 10, 11, 8, 6 7, 4, 5, 2
2. AYAK :12 13, 5, 14, 4, 9, 3, 2, 1
3. AYAK :5
4. AYAK :2, 4, 3 1
5. AYAK :3, 2 8, 1
6. AYAK :7, 14

Bu Altılının İkramiyesi: 8.954

15 Ocak 2022 Adana Tahminlerim için Analizim :


15 Ocak 2022 Adana


LAKERS: Program genelinde banko yazacak kadar tuttuğum başka bir at olsa sanırım LAKERS' ı geniş oyunuma banko yazmazdım fakat maalesef bulamadım ve o yüzden riski alıp LAKERS' ı kuponuma banko yazdım. Normal şartlarda Çok kalite bir at olan ama kazanmayı Çok sevmeyen bir yapıda olan safkan bugün Çok uygun sıkletle koşacak. Koşu temposu Çokta hızlı geÇmeyeceğinden tahminimce jokeyi 3-4 pozisyonda bu atla ön grubun iÇinde kendi halinde koşuyu düzlüğe taşıyacaktır. Her defasında farklı atın kazandığı grupta umarım bugün sıra artık LAKERS' a gelmiştir, risk edip banko yazıyorum. Tek yazmasam kesin olarak kapatacağım bir koşu olurdu. 

 

KENANHAN ve YAĞIZALP: Günün son ayağında düzlüğü sabırlı bir şekilde bekleyecek iki safkandan birisinin kazanmasını bekleyeceğim bunlar KENANHAN ve YAĞIZALP olacak. Bugün program genelinde hangi atı ele alsanız elde kalacak cinste bana göre Urfa' dan gram farkı yok hatta bazı yarışlardaki atlar oralardan daha alt seviye o yüzden Çok körü körüne bizim yazdıklarımıza bağlı kalmayın. Mesela son ayağı KENANHAN ve YAĞIZALP ikisini yazıyorum ama jokeylerine de gram güvenmiyorum, böyle bir ortamda ikisine sığınıyorum, umarım kupon buralara kadar gelirde beni yanıltınız Çok iyi bindiniz helal olsun diyeyim. 

 

Lakers ile alakalı görüşüm yorumumda yazılı, o atı ben bugün iki altılıya dabanko yazamam. Bir tane 3.koşuda ENFESOĞLU var banko yazacağım 1.altılıda onu tek attığımda bile 600 liraya yakın kupon Çıkıyor en iyisi ben bugün 1.altılıyı pas geÇeyim. 2.altılıda Lakers ile girdiğim risk bugünlük yeter.


Yorum

Henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

İsim:


Güvenlik Kodu:
*