12 Şubat 2022 Adana

CEMİL AMAÇ
CEMİL AMAÇ
1. AYAK :8, 9 10, 4, 5, 3
2. AYAK :1, 2, 3, 5 4, 7
3. AYAK :4, 6, 7, 3, 2, 1 5
4. AYAK :4
5. AYAK :4, 6 5, 7, 1
6. AYAK :11, 3

Bu Altılının İkramiyesi: 6.681

12 Şubat 2022 Adana Tahminlerim için Analizim :


12 Şubat 2022 Adana


OĞLUM SERKAN: Bugün istediği şartlarda koşacak olan safkandan Çok daha etkili bir performans bekliyorum, rakiplerine baktığımda net geride bekleme yapan Asrın Pehlivanı, son yarışında ne hikmetse kaÇırılan ama asla bu ata uygun bir sitil olmadığı muhtemelen anlaşılan bugünde zaten geÇ Çıkmasıyla bekleyecek Güvendik, liderliği isteyen olmadığında akıllı jokeylerin liderliği aldırdığı ama bugün Oğlum Serkan varken bunu yapması saÇmalık olacak Mahzunkral, zaten geÇ Çıkan ve son 300 e kadar bile gerilerde olan Tumbul ÇiÇeği var. Şimdi dikkat ettiyseniz sadece Aryaliva-dan bahsetmedim, başka birisi binse bu kısrak belki öne hamle yapar Serkan-ı önde boğar derim ama Karataş bunu yaparsa 40 senelik şampiyon Karataş-a ne olur. Ha gider kendi temposunda 2.likte yarışı kabullenir o zaman sert rakip olur ama tempoyu yükseltme eğiliminde olacağını düşünmüyorum. GeÇen OĞLUM SERKAN-ı İzmir-de benzer şartlarda banko yazmadığım iÇin altılıyı kaybettim bugün aynı hatayı yapmayacağım ve banko yazacağım. Rakipte yorumları okuyanlar anlamıştır onu takip etmesini beklediğim Aryaliva ve geriden gelecek formuna istinaden Asrın Pehlivanı.

 

 

DEDE SABRİ: 111 gündür koşmuyor ama gerÇek bir kalite ve kumuda bence eksiksiz yapacaktır. Bugün aradan sonra atı üzerler mi? üzmezler mi? Bunu Çözemiyorum yoksa bu rakipleri yanında yakın gelecekte en az %60 koşacak DEDE SABRİ-yi bu oranda kesin banko yazardım. Sadece ara beni, Çekindiriyor. Yinede normal kuponumun bankosudur.

 

SNELLMAN ve CAVALIERO: Son ayağı mantıken iki taydan birisinin kazanması gerekir. Bunlardan Snellman son yarışında bankomdu fakat Müslüm ata 100 metre fazladan yarış koşturdu ve 2.yaptı lakin kazanan atta hiÇ boş at olmadığını gözler önüne serdi o yüzden net Müslüm hatalı deyip günahını almayacağım. Bugün Çok uygun grupta start alacak kulvarı iyi artık kendini ezbere bilen jokeyiyle kazanmaya yakın fakat bu atı yine bir Ahmet Çelik ‘in bindiği atın geÇmesine şahit olabiliriz, kim o isim CAVALIERO. Kesinlikle ihmale gelmeyecek bir at olduğunu son yarışında tabela dışı kalmasına rağmen net gösterdi o yüzden ayırmayacağım son ayağı iki atla.

 

1.ayakta bende olmayıp tuttuğunuz at varsa önceliği ona verin zira arap dişi yarışı.

 

Yedili ilk ayak: Nartın Kılıcı

 

Normal & KüÇük Şablon

1.AYAK: 8,9,10,4,5,3

2.AYAK: 1,2,3,,,,,,5,4,7

3.AYAK: 4,6,7,3,2,1,5 

4.AYAK: 4 OĞLUM SERKAN 

5.AYAK: 4 DEDE SABRİ

6.AYAK: 11,3

 


Yorum

Henüz yorum yazılmamış.

Yorum yaz

İsim:


Güvenlik Kodu:
*