Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

İzmir - 24.1.20191. AYAK : 6, 7, 8, 1, 4, 5, 9 

2. AYAK : 1, 2  5, 3

3. AYAK : 3 

4. AYAK : 4  1

5. AYAK : 3, 6  5, 4, 1, 2

6. AYAK : 4, 7, 3, 1, 5, 6, 8  9, 12, 10

Tahminlerim şu şekilde;

MY ROYAL SUN: Bugünkü rakiplerinden çok farklı bir kaliteye sahip safkan artık düzeldi üstelik bugün müthiş bir yarış temposu avantajı var. Muhetemelen startla birlikte koşuya temposunu kabullendirecek bence çıktığı gibide bitirecektir. Muhtemelen 3 ağır favoriden bisiride bu safkan olacak. Benimde bugün uğraşacak durumumda olmadığından zaten çok fazla şansa sahip safkanı banko yazdım kuponuma.

 

KIZILHAN ve GÜMBÜRGÜMBÜR: Günün 4.ayağında KIZILHAN çok fazla şansa sahiptir, startla birlikte liderliği alarak koşuya tempo verecek bu ismin kazanmaya yakın olduğunu düşünüyorum. GÜMBÜRGÜMBÜR' e ne desek boş yine form tuttu ve yine iyi koşuyor. Düzlüğe ön grubun içinde veya ön gruba yakın yer tutacak GÜMBÜRGÜMBÜR' ün bu rakipleri arasında da kazanmaya yakın olduğunu kabullenelim. 

 

CEYLİNSU: Son yarışında banko yazdığım bir at olan CEYLİNSU o gün Özcan' ın müthiş hamlesiyle kazanmıştı. Bugün ağırlaşan sıkleti sorun yapmazsa bu formuyla birkez daha kazanmaya yakın gözüküyor. Bence küçük kuponlar için idel bir tek adayı olabilir.