Tahmin detayları

Ersöz Ersever

Ersöz Ersever

İzmir - 24.1.2019

1. AYAK : 8, 6, 9  7, 2, 1

2. AYAK : 1, 2  3

3. AYAK : 3 

4. AYAK : 1, 3, 4 

5. AYAK : 3, 6  1

6. AYAK : 6, 8  9, 5, 12, 1, 3, 4, 10, 2

KÜÇÜK  ALTILIM:

1.AYAK: 8,6,9,7

2.AYAK: 1,2,3

3.AYAK: 3-MY ROYAL SUN

4.AYAK: 1,3,4

5.AYAK: 3-CEYLİNSU

6.AYAK: 6,8,9,5


 

İzmir’de dün ve bu gece yağan yağmur nedeniyle; kum pistin yarın yarış saatinde ıslak olabilme ihtimalini göz önüne almanızı öneririm.

Üç büyük favorinin gölgesinde, genel şablon limitinin altında bir kurgu oluşturdum. Özellikle altılının son ayağı bence günün sürprize en açık yarışı olacak.

 

 

2.ayakta; kısa mesafelerde etkili ve sert temposuyla rakiplerini yanına yaklaştırmadan çıkıp bitiren ve bize de bunu alıştıran, 3-MY ROYAL SUN kendisine ayak uydurabilecek bir rakibinin bulunmayışıyla, kısa mesafe ve etkili jokey avantajıyla bugün de kazanmaya yakın gözüken isim olduğundan uğraşmıyorum ve banko yazıyorum kuponuma.

Sıralı ikili bahis için arkası 4,1 önereceğim isimlerdir.

 

 

Günün 5.ayağında; son yarışında diğer yarışlarında pek de alışık olmadığımız biçimde startla birlikte öne düşerek oldukça kolay ve rahat tempolarla kazanırken daha iyi gruplarda bile ''Varım'' işareti veren, 3-CEYLİNSU, artan sıkletine rağmen; eğer son yarış performansına yakın bir yarış yaparsa bugün de oldukça şanslı olacaktır. Bir önceki yarışında uzun mesafede de etkili koşabilecek izlenimi veren safkanın bu defa son yarışına benzer bir taktikle start anınndan itibaren numaraya mı çıkar, yoksa mesafenin uzamasıyla muhtemelen SU GAZELİ’nin tempo verebileceği yarışı 2 ya da 3 mü takip eder? İşin bu kısmını tabiki ilgilileri belirler ancak her koşulda kazanmaya yakın olduğunu düşündüğüm için, küçük kupon yapanların bu kısrakla da risk almalarını önerebilirim.

Bekleneni veremezse devreye girebileceğini düşündüğüm bana göre öncelikli rakipleri geniş kuponumdaki gibidir.

 

 

Günün son ayağı gerçekten oldukça çetin geçecek gibi gözüküyor, hele yarış anında olası bir yağış neticesinde kum pistin çamur olma olasılığını da göz önünde bulundurursam, bu düşüncem daha da ağır basıyor!

Yarışın yüksek tempoda geçme olasılığı son derece yüksek, sebebine gelince; mutlak anlamda numara götürecek kısrakların sayısı bunu doğrular nitelikte ve bu yüzden, kilo avantajları da bulunan sprinter sayılabilecek kısraklara öncelik vereceğim. Ancak, son yarışını fazla dikkate almadığım, 9-GÜZİNKA kaçıp bitirmeye ve sürprize en yakın gördüğüm kısrak durumunda olsa bile, son ayağa yüklenmekte yarar olduğunu düşünüyorum.

Az hırs, bol kazanç dileklerimle…