Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

İzmir - 25.1.20191. AYAK : 3, 2, 6, 7, 5  10

2. AYAK : 7, 9, 8, 2, 1, 4  5

3. AYAK : 2

4. AYAK : 5  3

5. AYAK : 2  1, 7, 8

6. AYAK : 6, 5, 8  10, 7, 9, 1, 2, 3, 4

Tahminlerim şu şekilde;

Değerli üyelerimiz ''MOBİL ÖDEME'' panelimizin yeniden kurulumunun randevusu yetkili şirket tarafından Pazartesi ayarlanmıştır. Zor görünüyor ama eğer olurda daha hafta sonu yaptırabilirsek panel hazır olduğunda bunun duyurusunu yaparız. Saygı ve sevgilerimizle

 

 

BADEGÜL: Hayatının en iyi durumunda olan BADEGÜL' ün zaman zaman yazıyorum idman durumundan haberim var, at ok iyi durumda ve ıslak pistte de çok etkili yarışlarına devam ediyor. Yapmış olduğum görüşmede harika form durumu devam eden kısrağı bugün kuponuma çok defa olduğu gibi yine tek yazacağım. Bana göre rakibi de kısa mesafeli yarışları çok daha iyi koşan Princess Di' dir. 

 

PATRONİÇE ve MADAM ELLİ: Günün çok büyük favorisi niteliğindeki PATRONİÇE bu büyük favori olmayı sonuna kadar hak eden bir isim. Tam 6 ay sonra nasıl yarış kazandığınıda hep beraber gördük. Bugün kesinlikle 1.liğin en güçlü adayı olmayı hakediyor olup büyük ihtimalle kazanacaktır. Badegül' ü diğer ayakta tek yazmışken, kazandığı zaman altılıyı ikramiyenin düşmesi anlamında çok etkilecek o yüzden yanına bir ihtimalde olsa aksilikte devreye girecek MADAM ELLİ' yi ekledim, hatta biraz daha ileri gidip Nilda' yı da yazacaktım ama yerim kalmadı.