Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

Adana - 26.1.20191. AYAK : 6  3, 1, 7, 4, 2

2. AYAK : 1, 9  4, 2, 3, 5, 11

3. AYAK : 3, 2, 5

4. AYAK : 1

5. AYAK : 5, 4  3

6. AYAK : 3, 4, 13, 10, 6, 7  2, 9

Tahminlerim şu şekilde;

En kolay yakaladığımız altılılardan birisi olacak İzmir' i aç gözlülükten dün kaybetmenin üzüntüsünü yaşadım, bilmiyorum onun etkisi mi, yoksa şu 1 haftalık yorgunluğun etkisi mi? Adana programına hayli zorlandığımı itiraf etmeliyim. Aslında çok mantıklıda bir kurgu yaptım ama yinede bunu çok zorlanarak yaptım. 

 

FAHRENHEIT: Programı elime ilk aldığımda aha banko hazır dediğm bir isimdi ama mesafeyi görünce bir anda düşüncem değişti ve yanına yazabildiğim kadar rakip yazdım. Vazgeçmemin sebebi FAHRENHEIT' in bu mesafeyi koşmayacağı anlamında değil. İlk defa bu mesadefe koşacak olması. 

 

GREAT MASTER: Bu atın Adana' da ilk kum yarışlarında ben hiç etkili beklemiyordum. Ancak öyle güzel yarışlar yaptı her pistte koşacağınıda net şekilde belli etti. Aradan sonra startta takılıp nasıl bir yarış kazandığınıda hatırlarsak bugün sevdiği pist ve mesafede Turap ve Beceriklihan gibi bağlasan durmayacak iki ismin önde olacağı koşuda sonlarda mutlaka diri gelecektır GREAT MASTER. Bu kazanıra yeter mi onu bilemem ama startta çok aşırı kalmadıkça bu şartlarda kazanacağını düşünmekteyim. 

 

LADY CEYLİN: Bugün ilk yarışında tek yazdığım Violin Sonata, Çilen, Fara Fern ve hatta Reina Da Diamantes gibi çok seri atların bir araya geldiği koşuda sonlarda etkili geleceğe benziyor. Bu etkili bindirmeler sonuca varmasına yeter mi onu elbette bilemem ama bu şartlarda LADY CEYLİN' in kötü koşması büyük talihsizlik olur. LADY CEYLİN banko adaylarımdan birisi olup Great Master' ı yıkanlar için bence ideal bir tektir. Yanına bir diğer sabırlı koşacak isim HAZELEYES ve ön gruptanda bir tane FARA FERM' i yazıyorum.