Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

Kocaeli - 8.2.20191. AYAK : 2 

2. AYAK : 8, 10, 12, 4, 2, 3, 5, 7  6

3. AYAK : 4, 2  3, 1

4. AYAK : 3, 2 

5. AYAK : 4, 5  7, 8, 1

6. AYAK : 5, 3, 9  2, 1, 8, 11, 13, 6

Sıkıntılı Program...! NOT: Bugün İzmir Tahminlerim Olmayacak

Değerli üyelerimiz, sitemizde KREDİ KARTI ile ödeme açılmıştır, ayrıca dilerseniz kredi kartı ödemelerinizde taksit yapabilir kartınızdaki kart puanlarınıda kullanabilirsiniz. Sitemize ve sizlere hayırlı olsun

 

NOT: Bugün İzmir Tahminlerim Olmayacak

 

UÇANBİLGİN: Bugün Kocaeli' de ya bana göre çok zor program var yada yanılıyorum. Saatlerce süren çalışmam neticesinde zoraki bir banko yazdım ve zoraki kuponu oluşturdum. Banko yazacağım isim çok risklide olsa UÇANBİLGİN olacak, bu safkanı zaten hep çok tutarım ama bazen öyle hatalı binişlere kurban gitti ki yazık günah diyorum. Bugünkü aprantisi ile son yarışını Bursa pistinde oldukça iyi isimlerin yanında 3.olarak tamamladı. Burada en çok hoşuma giden binicisi Sakallılar' ın çok sakin bir şekilde beklemesiydi. Bugün kulvarıda gayet güzel olan UÇANBİLGİN ile son yarışına benzer bir taktik uygularsa bence zorda olsa bu rakiplerini geçer. Uzun Bey, Karaibo, Canyoldaş gibi çok hızlı atların bir araya geldiği koşu EĞER BİRİLERİ BEKLER BİRİSİ ÖNDE BOŞ BIRAKILMAZSA baştan itibaren hızlı bir koşu olacaktır. Böyle bir muhtemel yarış temposunda da ben düzlüğe sabırlı giren atın kazanmasını beklerim. Buna Özellikle Uçanbilgin, Nizip Fırtınası ve Cabbarreis' i örnek verebiliriz. Son zamanlarda çok iyi yarışlar koşan Nizip Fırtınası' nın son yarışı evet çok sert rakipleri yanındaydı ama daha yarışın yarısına gelinmeden koşuyu bırakması fazlasıyla kötüydü, Cabbarreis' de elbette böyle bir gidişatta sonlarda çok sert gelecektir ama onunda bariz start sıkıntısı tek umudum. Bunları kendime bahane edip oldukça da cazip çıkacağa benzeyen UÇANBİLGİN' i ilk ayaktan tek yazmaya karar verdim. 

 

OBRADA ve NAKİT: Grubun en iyi atlarından OBRADA için grup fena gözükmüyor, Aytemiz ve Rasimbey' in ilk ikide olacakları yarışı muhtemelen Nakit ile birlikte sabırlı ama onlardan çok kopmadan takip edecekler ve düzlükte ikisi 1.lik mücadelesi verecektir. NAKİT sürekli kuponumuza yazdığımız son derece iyi bir safkan bugünde rakipler biraz olsun sertleşmiş gibi gözüksede bence abartılı bir fark olmayıp OBRADA ve NAKİT' i burada ayırmayacağım.