Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

Adana - 10.2.20191. AYAK : 2, 3, 4, 1, 8  5

2. AYAK : 1  6, 5, 4, 3, 9, 2, 7, 10, 8

3. AYAK : 5 

4. AYAK : 1 

5. AYAK : 4, 1, 2, 3 

6. AYAK : 3  2, 4, 1, 7, 6, 5, 8, 11, 10, 12, 13, 9

UYARI!!! 5.Ayakta ekürlerin her ikisi de yarıştan çıkacağı için şablondan eksiltip 1.ayağa 5 nolu HUUT eklenmiştir.

UYARI!!! 5.Ayakta ekürlerin her ikisi de yarıştan çıkacağı için şablondan eksiltip 1.ayağa 5 nolu HUUT eklenmiştir. Güncelleme: 17,33

 

ŞİMŞEKBERK: Islanan pistte en iyi sonucu alacak kan hatlarından birisine sahip olduğu gibi çok avantajlı bir muhtemel yarış temposuylada bu avantajını perçinlemiş gözüküyor. Tüm rakipleri hızlı ve tempolu yarışlarda daha fazla etkili olabilen isimler, ŞİMŞEKBERK ise koşuyu önlerde götüren gayette formda bir tay, üstelik aile atı olan bu tayla Hışman' ın uyumuda gayet güzel. Bugün koşunun ağır favorisi Özbilden elbette öne daha yakın koşacak ama buda onun uzunca bir sprint atması anlamına gelecek. Benim düşüncem düzlüğe kadar ŞİMŞEKBERK ve Hışman tempoyu iyi ayarlar ve düzlüğe sermayesini saklayarak 1.likte girerse düzlüğün her yerinde bu rakiplere bu şartlarda cevap verir. 1.Bankom olacak ŞİMŞEKBERK.

 

AŞEMEZ: Ne zaman favori çıksa saçma sapan bir şekilde ya kötü koştuluyor yada başka birşey olup büyük ihtimalle kazanamıyor ama ne zaman plase veya sürpriz olsa canavar gibi koşuyor. Bugün 3 tane atın koştuğu yarışta Taşkır' ın da start çıkışında biraz oyalanacağını düşünürsek Bay Emir ile Karataş' ın pek istekli olacağını zannetmediğim liderlikte bugün AŞEMEZ' den insiyatif alarak koşunun temposunu belirlemesini bekliyorum, bu olmasa bile kendi temposunun üzerine çıkmadan Bay Emir' in tepesinde olması kuvvetle muhtemeldir. Deniz Yıldız' ın yarış koşturmasına gram inanmam ama bu şartlarda AŞEMEZ' in de Bay Emir' e üstünlük sağlayacağına inanırım. O yüzden yine plase ve yine bir diğer ağır favorinin olduğu yerde 2.bankom olacak AŞEMEZ.

 

PADRINO: Çoğunuzun bildiği üzere bu safkanı çok fazla severim, son zamanlarda artık banko önermiyor hatta favori bile yazmıyorum. Bugün son zamanlarda olmadığı kadar güzel şartlar yakalamış. Uzun süren sessizliğine bugün son verebilir, ben tek yazmadım ve rakiplerinin hepsini yazdım kuponuma ama eğer PADRINO' yu geniş oyunumda tek yazsam 3.ayakta Şimşekberk' in yanına Özbilden' i, 4.ayakta Aşemez' in yanına da Bay Emir gibi favorileri yazarak bir kupon oluşturabilrdim ama bunu yapmayarak ağır favorilere rest çeken bir kupon yaptım hayırlsıı ne ise o olsun artık. PADRINO 5.ayakta alternatif tekim olduğu gibi aynı zamanda görünen şablonumun 3. bankosu olarak normal kuponlara tek öneririm.