Tahmin detayları

Ersöz Ersever

Ersöz Ersever

Bursa - 11.2.2019

1. AYAK : 3, 1, 9, 2, 6  4, 5, 7

2. AYAK : 5  4, 1, 2, 3, 6, 7, 9

3. AYAK : 3  4, 2, 1

4. AYAK : 4  2, 3, 1

5. AYAK : 1

6. AYAK : 8  5, 3

  

 

KÜÇÜK ALTILIM:

1.AYAK: 3,1,9,2,6

2.AYAK: 5,4,1,2,3

3.AYAK: 3,4

4.AYAK: 4-LEXINGTON FIRE

5.AYAK: 1-DI FORCE

6.AYAK: 8-MY SULTAN


 

Bugünkü Bursa’yı; çok atlı ve zorluk derecesi yüksek bir program olarak düşünseydim; daha kolay bir ya da birkaç bankoyla kurgumu yapardım bu kesin, ancak bu ve benzer programlarda bu tip riski daha yüksek bankoları denemeyeceksek ne zaman deneyeceğiz?

Yine de daha az riskten yana olanlar; diğer ağır banko favorilerle şanslarını denemeli, ben zor olanı seçiyorum!


 

4.ayakta, günün en önemli koşusunda; özellikle son dönemdeki performansı ve form durumuyla yarışın mutlak favorisi 4-LEXINGTON FIRE olmak durumunda.

Rakibine göre koşabilen ve özellikle yanına geldiği rakibiyle çok kısa süren bir mücadelenin sonunda onu kolaylıkla bastırabilen safkan için mesafe de sorun olmuyor.

Devam ettirdiği formuyla bugün yine en şanslı safkan durumunda.


 

5.ayakta, rakiplerinden daha yetenekli ve kapasite olarak daha farklı gördüğüm,

1-DI FORCE ile şansımı zorluyorum. Yaklaşık ikibuçuk aylık bir ara vermesi falan bence pek önemli olmamalı çünkü bu süre zarfında düzenli bir çalışma takvimiyle hazırlanmış. Neredeyse gruptaki tüm rakipleri ya kafadan numara götürecek, ya da öne yakın belli bir tempoda ivmelenmek zorunda kalacakları için, düşündüğüm biçimde zamanında yürürse, tempo avantajına sahip başlıca isimlerden biri olan safkanın kazanmasını bekliyorum ve bu ayakta riskli de olsa banko olarak yazıyorum kuponuma.

Bahis için öncelikle;

6-LAST NUMBER ve 7-EASTENDERS derim. Bu ayakta banko yazmayanlar ve diğer alternatiflerle kurgu yapanların, bu ayakta risk almadan HEPSİ demelerinden yana olduğumu da belirtmeliyim.


 

Son ayakta, muhtemelen günün en ağır AGF favorisi, 8-MY SULTAN çıkacaktır. Grubun üstündeki performansı, kapasitesi ve nihayet son yarışında bekleneni yaparak kazanmayı başaran kısrağın önceki dönemlerden hatırlarsanız kazandıktan sonra üst üste istikrarlı yarışları bulunuyor.

Son yarışında numaraya çıkmak için hevesli bir rakibi bulunmamasından dolayı, startla beraber öne düşerek yarışın tüm yükünü çekmesine rağmen kazanmasını bilmişti.

Bugün muhtemelen, tıpkı önceki yarışlarında olduğu gibi önde yarışı götürecek birkaç rakibinin arkasında yarışı takip edecek ve düzlükte sıklaştıracağı ataklarıyla sonuç almaya çalışacaktır ve grubun hayli uygun olması göz önüne alındığında, kazanmaya en yakın safkan durumunda olduğu da ortadadır.