Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

Kocaeli - 12.2.20191. AYAK : 9, 10, 5, 7, 6, 3, 4, 2  8, 11

2. AYAK : 2  1, 7

3. AYAK : 2, 3  1

4. AYAK : 1  2, 3, 4

5. AYAK : 6, 7, 5, 9 

6. AYAK : 5  6

Teksiz Şablon...!

GÖZ AÇIK: Kollaya kollaya bir hal olduk yazmadığımzda kral kesilerek kazanan isimlerden olan GÖZ AÇIK son performansına yakın bir yarış yaparsa bugün yine kazanmaya yakın olacak. Buna yakındır diyorum çünkü yarış yine o kazandığı tipteki yarışa benziyor, ilk metreleri yüksek tempoda geçmeye aday koşuda sabırlı girmesi gerek düzlüğe. Bunu yapabilecek kapasitede olduğunu son koşusunda nihayet gösterdi bugün kulvarıda gayet uygun olan tay bariyer dibinden alacağı güçle bunu yapmaya adaydır yine. Geniş oyunuma SİNGAPUR ve YOLKIRAN' ı yazdım.

 

FLYING ZEUS: Büyük bilge insan, her şeyi çok iyi bilen adam, kavgalı olduğu kişinin çalıştığı veya samimi olduğu insanları sosyal medyadaki hesabından çıkaracak veya engelleyecek kadar süper hareketleri olan süper yetenek, ulaşılması ve eleştirilmesi Cumhurbaşkanından bile zor ve meşekatli olan büyük anchorman tarafından satın alınan bu tay etkili koşmaya devam edecek. Son koşusunda yetersiz binicisinin kurbanı oldu ve hiç kaybetmeyeceği yarışı fotoda kaybetti(bana göre fotoda hakkıda yendi) Bugün önüne Coral Rose' yi alıp düzlüğe kadar onun ensesinde ama temposunun da üzerine çıkmadan gider düzlükte son 200-300 arası liderliği alırsa geriden geleceklere direnir. Bu tayda banko yazılabilir. 

 

KUZEY HAMZA ve RUGGEIRO: Son ayağı bu iki taydan birisinin kazanmasını bekliyorum. KUZEY HAMZA zaman zaman favorim oldu, tek adaylarımdan oldu ama açıkçası beklentilerimi pek karşılamadı. Son 3.lüğü ardından geriye alınan ve yaklaşık 1,5 aydır koşmayan tay muazzam işlerle bu koşuya giriyor. Eğer sorunu varsa ve çözülmüşse, ki işleri çözülüğüne dair işaretler veriyor. Bence son ayakta 1.liğin en güçlü adayı olacak. Beklenen koşusunu bugün yapamazsa bilinki yarış nefesi kaynaklı olacak ve takibimizde olacak önündeki 1-2 yarışta kazanacaktır. O zaman bu yarışta KUZEY HAMZA kazanacak kadar koşamazsa devreye RUGGIERO gireceğe benziyor. Ben iki tayı tutuyorum ve iki atı yazacağım sona ama yine de çok tutmasam da yer açabilen Bafralı' yı çok fazla ihmal etmemeli diye düşünüyorum.