Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

İzmir - 24.2.20191. AYAK : 6, 3, 2, 7, 1, 4, 5, 8  9

2. AYAK : 1, 5, 6  4, 7, 10, 2

3. AYAK : 3 

4. AYAK : 1  4

5. AYAK : 7  4, 1, 2, 5, 8

6. AYAK : 1, 2, 3  4

Tahminlerim şu şekilde;

GALYALILAR: Özellikle 3 yaşlılığının başlarında çok tuttuğum ve inandığım isimdi, sonradan bozuldu ama yeniden toparlanarak iyi yarışlar koşmaya başladı. Son 3 koşusunda da gayet iyi sonuçlar aldı. Bugün biraz sert rakiplerle koşacak olsa da hem kilosu oldukça müsait hemde muhtemel yarış temposu tam istediği gibi olacak. Bazılarını pek seviyor 50-100 liralık altılıyı bulmayı o yüzden sırf şu altılıyı bulayım diye ilk ayağı kapattım GALYALILAR' ın yanına tüm rakiplerini yazarak, ne diyeyim umarım en sürpriz at gelir. 

 

MEMDUHAĞA: Sürekli tek yazdığım ve tek yazdığım yarışların neredeyse tamamına yakını kazanan son derece güçlü ve kalite bir safkan olduğunu artık fazlasıyla ispat etti. Bugün evet ilk defa bu mesafeye çıkacak ama grup yine çok uygun, Çaltape gibi sınıf bir rakibi var ama hem ilk defa kaba kumda koşacak hem 148 gün arası var, Demirturbo gibi enteresan rakibi var ama MEMDUHAĞA ile beraber koştuğu yarışların çoğunda kuyruğunu göremedi. Bu şartlar altında tahminimce önüne Demirturbo' yu alarak düzlük üzerinde yine liderliği alıp rakiplerini bir kez daha bu pistte tabelanın diğer yerleri için başbaşa bırakacağını düşünüyorum. Bana göre bu mesafeyi de iyi koşacak ama ne olursa olsun ilk defa uzauna çıkacağı için ciddi favoride olsa riskli bankodur. 

 

CANDADAŞ ve EL NINO: Kağıt üzerinde en şanslı iki isimden bende birisinin kazanacağını düşünüyorum ama benim yarış görüşüme göre CANDADAŞ büyk ihtimalle bu yarışı kazanır, tam bir tempo atı, istediği tempo aralıklarını bulduğunda sonlarda kesmeyip tam tersine daha da hırslanan CANDADAŞ bugün yine istediği şartları bulmuşa benziyor. Aksakallı' nın son koşusu biraz ilginç, ilginç diyorum çünkü hiç beklemediğim bir taktikle koşturuldu ve doğrusu muhteşem bir galibiyete imza attı. Bugün aynı taktikle koşarlar mı bilemem ama koşarlarsa da Candadaş gibi bir at varken sanırım çılgınlık olur o son taktik. O yüzden CANDADAŞ bu muhtemel tempoda en şanslı isimdir. EL NINO son yarışında Can Dadaş' a bir şey yapamamış gibi gözükse de bugün her şeye rağmen Aksakallı üzerinde Özcan var ve beklentimin aksine Can Dadaş' a ölümüne saldırıp tempoyu çok yükseklere taşıyabilir, bu durumda da EL NINO' nun düzlük yarışını daha etkili izleyebiliriz. Ben iki at yazacağım Osman Kapani yarışına. 

 

Şu programa geniş oyun yazmaktan doğrusu utanıyorum ama sebebini de yazdım işte yukarıda, bana göre eğer oynanacaksa bu programın hakkı da şu kupondur. 

 

KÜÇÜK KUPON

1.AYAK: 6 GALYALILAR

2.AYAK: 1,5,6,4,7,10,2

3.AYAK: 3 MEMDUHAĞA

4.AYAK: 1,4

5.AYAK: 7,4,1,2,5,8

6.AYAK: 1,2,3,4