Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

Kocaeli - 15.3.2019

1. AYAK : 5, 3, 1, 2  6, 4, 7, 9

2. AYAK : 4

3. AYAK : 1, 6  3

4. AYAK : 5, 3, 4  1

5. AYAK : 6  5, 4, 7

6. AYAK : 9, 10, 6, 8, 7, 2, 3  5

BLANEGIRL: Bu zamana kadar İstanbul’ da koşan ve ilk defa dışarı çıkacak olan bu kısrağı İstanbul’ da uzun mesafeli yarışlarda hep çok tuttum, tabi bu tutmalar kendi gruplarında J ara sıra tekte verdiğim BLANEGIRL benim en çok önemsediğim taktikle koştuğundan mıdır yoksa hakikaten yine tekrar yazıyorum kendi gruplarında hep iyi koşmasından dolayı mı? beni etkileyen bir isim oldu. Mesela son yarışında başka bir atı tek yazdım ama tek attığım Life Time koşuyu bırakırken BLANEGIRL çok kötü bir sürüşe rağmen tekrar canlanıp 3. Oldu. Bugün ise kağıt üzerinde sert rakiplerle koşacak olsa bile kan hattı bakımından bu pistte çok etkili bir yarış koşması gerek. Mesela  halen koşanlardan bugün bu koşuda olan ablası Juago, kardeşi Barbaros en iyi yarışlarını bu pistte koştular. Büyük sorunları olmasaydı çok ileri seviyede bir at olacaktı ama sorunları buna izin vermeyen zamanında defalarca tek yazdığım ana baba bir kardeşi Yeşey ise o kadar sorununa rağmen sahip değiştirip İstanbul’ dışına çıktı ve kaba kumda eh işte diyecek performanslar sergiledi. Bugün önde olacak muhtemelen 3-4 rakibinin hemen ardında koşuyu takip edecek olan BLANEGIRL düzlük üzerinde eğer ki benim beklediğim gibi bu pisti iyi koşacağım derse bence tatlı bir sürprize de imza atar. Risk edip hepsilik bir yarışta BLANEGIRL’ ü tek yazdım.

 

NOT: Başka bir koşuda banko adayım olmadığından kafada karıştırmak istemediğimden yorum yapamıyorum.  Benim kurguma göre oynayanlar sıralamalara göre hareket edebilirler. BLANEGIRL çok riskli bir bankodur zira ben ne kadar gider desem de ilk yarışında şehir değişikliğinden etkilenebilir. Yada beklediğimin tam tersi kumda hiç işlemez bunu göreceğiz, izleyeceğiz fakat gelmediği zaman üzülenler ne olur uzak dursun ve bugün Cemil tahmin vermemiş gözüyle baksınlar.

  

 

DUYURU!!! Gerek cep telefonunuzdan(cep telefonunda mektup zarfı şeklinde görünür) ve gerekse bilgisayardan girdiğinizde artık ‘’CANLI YARDIM’’ bölümünü görüyorsunuz. Bu güzel bir uygulama olup üyelik işlemleriyle alakalı sorunu olanlar buradan yardım alabilir. Admin çevrim içiyken aynı whatsap programı gibi sıranız geldiğince anında cevaplanacaktır, çevrim dışı olduğunda ise kullanıcı adınızı, mail adresinizi yazarak aşağıdaki kutucuğa probleminizi yazabilirsiniz(sitede üyeliği olanlar sitede kayıtlı olan mail adresini yazmalı)  Şu unutulmasın ki her yazılan mesajlar IP adresleriyle birlikte sisteme otomatik kayıt altına alınıyor. Şunu da belirtmeden geçmek istemem; terbiyesizlik yapıp haddini aşıp hakaret ve küfür işine girenler hakkında yasal hakkımız saklıdır. Bunu yapanlar hakkında anında site avukatı yetkilendirilip hakkında dava açılacaktır.