Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

İzmir - 15.3.2019

1. AYAK : 4  2, 3, 6

2. AYAK : 5, 1, 2, 7  10, 6, 11, 9

3. AYAK : 4  3, 6

4. AYAK : 4, 1  5, 2, 3

5. AYAK : 4

6. AYAK : 4, 12, 10, 6, 5, 1, 2 

Piste Göre Şablon Güncellenmiştir...!

UYARI!!! Çim pistin iptal edilmesiyle son ayakta 7,9,11 nolu atlar kupondan çıkartılıp, 3.ayakta eleme yaptığım iki attan birisi olan NİĞDE BEYİ kupona ilave edildi. Ayrıca son ayaktaki sıralamada değişti. Güncelleme saati: 17,42

 

CALLIENTE: Normal şartlarda bu rakipleri yanında CALLIENTE’ yi tek yazardım ama koşuda bariz bir kaçakat olmadığından yarış temposu oldukça yavaş aralıklarla devam edeceğe benziyor. Buda CALLIENTE için biraz sıkıntı olabilir. O yüzden yanına bana göre rakiplerini yazdım.

 

CASTWAY ve FRIGHTEN: 3.ayakta iki tayla riske gireceğim. Şunu net şekilde yazabilirim ki CASTAWAY tam Özcan’ lık bir at. Sürekli teşvikle ona yarışta olduğunu hatırlatacak güçlü bir jokey lazım. Buna da en uygun isim Özcan Yıldırım gibi görünüyor. Çok süratli isimlerin bir araya geldiği koşuda sonlarda rakiplerini toplayacak güçtedir. Burada yanına sadece 4 aydır koşmamasına rağmen sitili rakiplerinden etkilenmediği zaman özellikle 1200 de her zaman şanslı olacak FRIGHTEN’ i yazdım. At yazmaya gücü olanlar yada farklı kurgular Niğde Beyi ve Magic Ivalio isimli tayları ihmal etmesin.

 

CAHİT AĞA: Bu yarış önüme her geldiğinde ben bu safkanı bu rakiplerinin yanında tek yazarım. Bugün seri kısrak Pınarsesi’ nin liderliği alacağı koşuda Özcan CAHİT AĞA ile 2.likte yerini tutacak, son 800 e kadar acele etmeden bu poziyonunu koruyacak ve düzlük dönülürken liderliği alıp geriden gelenlere direnecektir diye düşünüyorum. Diamon, Acıdilli Fatih ve Müzekkar Ağa’ nın bitirici bir sprinter olmadıklarını düşündüğüm için CAHİT AĞA bence bu rakiplerine üstünlük sağlamalı. Bankomdur.

 

YEDİLİ İLK AYAK: Aksakallı ve Doyoun Hearted bence yeterli olmalı.

 

NOT: 2.ayakta Safiye Sultan, 3.ayakta Niğde Beyi ve Magic Ivalio, 6.ayakta Aleminkralı, Kehkeşan ve Vegool yazmak isteyipte yazamadıklarımdır.  Farklı kurgular bu atlara dikkat etsin biliyorsunuz ki biz eleyince 500 tane sorunu olan at bile kudurmuş gibi koşar.