Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

Kocaeli - 2.4.20191. AYAK : 2, 6  1, 3, 4, 5

2. AYAK : 1  6

3. AYAK : 1  6, 7, 5, 2

4. AYAK : 3 

5. AYAK : 2  5, 1, 3, 4

6. AYAK : 4, 3, 6, 5, 7, 11, 10, 1  8, 2

BAFRALI ve RUGGIERO: Son zamanlarda iyi bir form yakalayan BAFRALI artık maidena veda etti edecek konuma geldi. Her yarışında çok daha uygun rakiplerini yakalamaya başladı. Bugün özellikle de mesafeden dolayı hayli uygun rakipleri bulmuş. Ancak her ne kadar uygun rakiplerle koşacak olursa olsun burada en önemli husus BAFRALI' nın erken yürütülmemesi olacak zira bu safkan gücü sınırlı bir at olduğu için erken yürütüldüğü an bir yerden sonra debelenmeye başlıyor. Bunun son örneğini son yarışında gördük, benim banko yazdığım Başok' un dışına o kadar kolay dolandı ki, o anki görünüşüne göre izleyenler ahhhha BAFRALI kolay kazandı demiştir ama işte öyle değil eğer gücün sınırlıysa ve zamanında yürütülmemişsen kaçınılmaz son eninde sonunda gösteriyor kendini. Bugünkü rakipleri arasında bence bugün için Bafralı' ya rakip olabilecek 2 tane tay var bunlar Boss To Poison ve Ruggiero fakat ikisini de yazamayacağım çünkü her ne kadar Memduhağa gibi bugün kaybetmesi mucizelere bakan bir bankom olsa da diğer koşular son derece denk. O yüzden bu koşuyu 2 atla geçmek durumundayım ve bu yüzden yanına her ne kadar çim atı olduğu bariz belli olsada çok uygun bir grupta koşacak RUGGIERO' yu yazdım. 

 

MEMDUHAĞA: Kum pistte önüne geleni sahaya gömmeye devam eden safkan bugün sanırım tarihin en büyük bankolarından birisi olarak koşacak. Kartepe Koşusu Açık bir yarış ama ilginç şekilde sadece 4 at deklare olmuş ve MEMDUHAĞA' nın rakipleri adeta handikap yada maksimumum ileride Kv atı olabilecek isimler. O yüzden zaten sürekli tek yazdığım safkanın yanına baba rakiplerini yazmayan ben bunları mı yazacağım maceraya gerek yok. Büyük bir aksilik yada adilik olmadığı müddetçe MAMDUHAĞA yine ağalık yapacaktır.

 

ABONELİK HAKKINDA ÖNEMLİ UYARILAR LÜTFEN OKUYUNUZ: Değerli üyelerimiz, lütfen internet bankacılığından EFT veya HAVALE gönderirken açıklama kısmına KULLANICI ADINIZI YAZINIZ. Örnek; aliveli4950 abonelik ücreti. Bu şekilde yapın çünkü biliyoruz ki çoğunuz sahte isimlerle abonesiniz, diğer yandan MOBİL ÖDEME yapıpta ödeme bildirimi yapan üyelerimizden bazıları mesaj atıyor; ödememi yaptım günlerim açılmadı. Tamam yapmışsındır ama yazdığın mesajda kullanıcı adın yok, nereden ödeme yaptığın yazmamış hiçbir bilgi yok. Sadece zorunlu olarak yazdığın mail adresi var o da sitede kayıtlı olanla aynı değil. Ben müneccim miyim seni nasıl bulacağım :) O yüzden ödeme bildirimi yaparken lütfen ayrıntıları yazınız; Örnekler;

ÖRNEK MOBİL ÖDEME BİLDİRİMİ: 5075332000 nolu hattımdan mobil ödeme yaptım günlerim yüklenmedi. 

ÖRNEK BANKA ÖDEME BİLDİRİMİ: İşbankası yada Garanti Bankası hesabınıza 50 TL yatırdım, yatıranın adı soyadı Ali Veli 

 

Lütfen bu konuya dikkat ediniz, siz bu şekilde bildirim yaparsanız işleminiz çok ama çok hızlı şekilde yapılacaktır.

 

(aliveli ve 5075332000 örnektir aman aynısı yazmayın kendi kullanıcı adınızı ve telefon numaranızı yazacaksınız)