Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

Kocaeli - 9.4.20191. AYAK : 2  5, 6, 4, 3, 1

2. AYAK : 2 

3. AYAK : 4, 2, 1 

4. AYAK : 2, 3  4

5. AYAK : 1, 4  2, 3, 6, 7

6. AYAK : 4, 5, 1, 6, 7  2, 3, 9, 8

DUKE OF ISTANBUL: Bu pistte çok etkili yarışlar yapabilen safkan bugün sevdiği pistte son derece hızlı gidecek bir yarış bulmuş, üzerinde Hışman' ın olması çok büyük avantaj zira yarışa ve bindiği ata hakkını veren nadir jokeylerden birisi. Bugün kısa mesafeli ama oldukça hızlı geçecek bir yarış var, Hışman nerede nasıl takip eder bu yarışı bilemem ama düzlüğe kadar sermayesini saklayarak girsin bunların hepsini teker teker geçerek fotoya uzar. Bankomdur. 

 

PATRIOTTICO: İstanbul' da gayet iyi gruplarda boy gösteren PATRIOTTICO piste uyum sağlaması halinde bu rakiplerini çok kolay geçerek fotoya uzanır. Aksi durumda son yarışında başka bir atı ben tek yazdım ama yiğidin hakkını yememek lazım CAPTAIN MORGAN % 1 milyon kazanacağı yarışından bugünkü üzerindeki sevdalı yüzünden kaybetmiş bir attır. O yarışını izlemenizi tavsiye ederim. İlginç bir şekilde ilgilileri yine bu sevdalıyı bindirmişler, o yarışı ardından değil at vermek buna o atın kılını teslim etmemeleri lazım ama insanlık yapmışlar. Bugün PATRIOTTICO' nun zannetmiyorum ama bu pistte eksik koşması halinde devreye girecek ilk isimdir. Eğer PATRIOTTICO beklediğimden kötü koşarsa bu pistte, CAPTAIN MORGAN ise yine bir sevda masalına kurban giderse o zamanda bu rakipleri yanında ACHİMENES' den başkası olmamalı.  

 

 

YEDİLİ İLK AYAK: King Omer ve Dallas ikilisinin 1.lik için mücadele edeceğini düşünüyorum.

 

Şu at yarışlarında yarış severlik ve yazarlık hayatım boyunca bazı jokeylerden benim çektiğimi kimse çekmemiştir, gördük işte biraz önce Adana' da 2.ayağı, yorumlar duruyor Made İn Foça ile liderliği almayı beceremeyen bir tane jokey bozuntusunu izliyoruz ve nine yaşına gelen ve bu zamana kadar koştuğu yarışlarda liderlik almamış bir kısrak liderliği alıyor ve o yarışı kazanıyor. Hacı Akın denen jokey bozuntusu ise sadece izliyor, gördük işte yazdığımız gibi tempoyu verenin kazandığını, sorsan ne yapayım liderliği vermedi diyecek, sen istesen bu defa o kabullenecek. Her neyse eşşeklik bende ki bu adama aylar sonra güvenip kuponuma tek yazdım zaten ilk ayakta belli oldu Özdemir' in kazanmasııyla atacaksın tek vazgeçmeyeceksin tuttuğun attan.