Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

Adana - 16.4.20191. AYAK : 6, 8, 9, 3, 10, 1 

2. AYAK : 11  3, 14, 6, 5, 8

3. AYAK : 1  5, 7, 2, 3, 8

4. AYAK : 7, 1, 3, 4 

5. AYAK : 6, 1  5, 3

6. AYAK : 10 

KUM PİSTE GÖRE GÜNCELLEME TAMAM

NOT: Kocaeli 1.altılıya benim tahminim olmayacak. Çağlar' ın olacak.

 

Adana 2.Altılı 1.ayağa denk gelen koşuda geceden 1 nolu tayı yazmıştım ama kuma dönünce pistler o koşudan bir atı çıkartmam gerektiği için Aslanefe' yi eledim, yeri olan çok fazla ihmal etmesin. Hali hazır kuponda çıkan olursa ilk eklenecek isimdir, güncellemeler son 20 dakikaya kadar devam eder.

 

NOT: 3.ayakta Temizkaan koşmaz, onun yerine ilk ayakta elemek zorunda kaldığım 1 nolu ASLANEFE eklendi kupona. Saat: 15,10 

 

SEMİHBEY:  Eğer Rotabelli yarıştan çıkmasa büyük ihtmalle kuponuma SEMİHBEY' i tek yazacaktım çünkü epeyce hızlı bir yarış olacaktı, sprinterler arasında da kuma en yatkın isim oydu ama Rotabelli' nin yarıştan çıkması biraz işler onun adına dezavantaja çevirdi zira diğer seri rakipleri olsada Cihana Bedl dayanabilir önde. 

 

MAVİATEŞ: Daha önce kumda bile tek yazdığım safkan buna rağmen tatminkar yarışlar koştu, bugün ise yatkın olduğu mesafede lehine gerçekleşecek yarış temposunda 52 kiloyla böyle bir jokeyle koşacak. Eğer pistlerde değişiklik olmazsa çim ağır olacağından bu durumda lehine. Geriye ara sırada çok abartılı takıldığı startta bugün aşırı takılmamak olmalı. Çok zorlu programda banko yazacağım isimdir, rakipleri öncelikle Ünsalmış sonrada kilosuna rağmen Şehlevent ile daha sonra Mücbir , Özreis ve Tetina olur düşüncesindeyim. Budunalp' i geniş kupona yazacaklar bu rakipleri düşünebilirsiniz. NOT: Geceden çime göre yayınladığım kurguda rakiplerini yazmıştım ama kuma dönünce bunu yapamam zira kumda bu grupta MAVİATEŞ' i eğer banko yazmasaydım kesinlikle riske girmez hepsine kadar giderdim.

 

 

 

 

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

 

ŞİFACAN: İdman pisti görüntülerinde göze en hazır gözüken ŞİFACAN aynı zamanda çok güçlü bir kan hattına sahip. Gayet güzel bir kulvar en azından bugünkü rakiplerine oranla yeterli hazırlıklarıyla ilk koşusundan galibiyetle ayrılmasını bekliyorum, o yüzden 1.altılımda bu tayı tek yazmaya karar verdim, muhtemel rakipleri Canbeşircan ve Eskihisar gibi duruyor. NOT: Pistler değişirse de bankom olacak...!

 

1.ALTILI GANYAN KUM PİST

1.AYAK: 11 ŞİFACAN

2.AYAK: 5,1,3

3.AYAK: 2,6,1,5

4.AYAK: 6,8,9,3,10

5.AYAK: 11,3,14,6,5,8,7

6.AYAK: 1,5,7,2,9,3,8

 

UYARI!!!  Kuma göre 2.altılı güncellemesi çıkacak atlar biraz daha netleştikten sonra yayınlanacak, 1.altılıya az bir zaman kaldı yetiştirmek adına şimdi yayınladım bu halini.

 

Pistler değişince Budunalp konusundaki görüşlerimde haliyle değişti. Çimde koşulsa çok ümitli olduğum bir şablondu ama yapacak bir şey yok. Kuma göre güncelleme yapılırken geceden yayınladığım kuponda 2-4-5 ve 6.koşularda sıralamalar değişti bazı atları da kupon dışına attım.