Tahmin detayları

Ersöz Ersever

Ersöz Ersever

İstanbul - 1.5.2019

1. AYAK : 1, 3, 7, 2, 4  9

2. AYAK : 8, 9, 6, 1, 4  10

3. AYAK : 6 

4. AYAK : 2, 5  6, 7, 3

5. AYAK : 7, 6, 9  3

6. AYAK : 2, 11  3, 12

 

 

3 TEKLİ ALTILIM:

1.ayak: 1,3,7,2,4,9 / HEPSİ

2.ayak: 8-POWER LOVE

3.ayak: 6-AFTER FOREVER

4.ayak: 2,5,6,7,3,1,4

5.ayak: 7-LONG RUNNER

6.ayak: 2,11,3,12 / HEPSİ


 

POWER LOVE: Sprint kapasitesi kısa bir kısrak olduğu için son 200’lere kadar iyi saklayıp, kısa sprintiyle koşturulmazsa tıpkı son yarışındaki gibi yanıltıcı bir görüntü veren safkanın bugünkü jokeyi ile uyumunu ve yarışın temposunu dikkate alınca banko olarak riske etmemek hem bu kısrağa hem de bu güzel programa bir anlamda ihanet olacağı için; 3 tekli kuponumun doğal olarak ilk bankosudur.

 

AFTER FOREVER: Bu yarışında Müslüm Çelik’in kantarmasına geçen safkanın son form durumu mükemmel, sıklet avantajı ve yarışın temposunu da dikkate alarak, zorlu grupta riskli de olsa Luxor yavrusuyla risk almayı düşündüğüm için banko yazıyorum. Bu safkanı banko yazmamın diğer bir nedeni de; bu ayakta banko yazılmazsa kapamaya kadar gideceğine inandığım bir ayak olduğunu düşünmemden kaynaklanıyor!

 

LONG RUNNER: Yeni sezonla birlikte Kurtel ekürisinin belki de en çok merak edilip, özlenen tayı olduğunu söyleyebiliriz. Kendisinden çok şeyler beklenen; özellikle son dönem pistlerimizde ‘’Şampiyon’’ ünvanına en çok yaraşır bir tay olduğu gerçek. Ayakları her zaman düz bassın çünkü gözlerimizin pasını silecek istisna safkanın varlığı hem yarışçılığımız için hem yarışsever kuponları için bir şans! Ancak yeni sezonda özellikle verdikleri aranın ardından ilk yarışı düşüncesiyle yanına bence muhtemel rakiplerini sıraladım ancak bu atı Normal koşullarda, Türkiye sınırlarında geçebilecek akranı bir tay olduğuna hiç inanmadığımın da altını çizmeliyim!

Az hırs, bol kazanç dileklerimle…