Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

İstanbul - 2.6.20191. AYAK : 6, 7, 3, 2  4, 5, 9, 8, 1

2. AYAK : 7 

3. AYAK : 5, 2, 4  1, 10, 6

4. AYAK : 9  6

5. AYAK : 4, 9, 8, 1, 5  3

6. AYAK : 3, 7, 11, 9  10

2.ayak KAMAKAYA: Tay yarışlarında özellikle Kaya Dünyasına ait tayları tek yazmam fakat bugün bu tabumu yıkacağım ve tek yazacağım KAMAKAYA' yı. İdman pisti programında galobunu izlediğim tayı çok fazla hazır gördüm diyebilirim, hele hele foto finshin olduğu yeri sanki anlamış gibi uzaması ve o çalışmasının her yerinde çok rahat olması fazlasıyla hoşuma gitti. Nasipte buda olacakmış ben çok büyük bir risk alıp muhtemelende hayli cazip çıkacak bu tayı kuponuma tek yazacağım. 

 

4.AYAK: Aslında zorlu ve cazip görünen programın en karışık koşularından biriside 4.ayak. 9 tane koşan at var neredeyse hepsine yakını numara götürmekten hatta öne yakın koşmaktan adeta nefret eden isimler. Bu ortamda kim liderliği alır kim öne yakın koşar bilemem ama ne olursa olsun çok uygun kilosuyla TAŞRALI favorim. Son yarışında Taşaralı' yı az farkla geçen bugün aradak kilo farkı aleyhine fazlalaşmasına rağmen öne yakın koşmaya en kuvvetli aday yarışın favorisi AZNAT' ı yazacağım. Yazdıklarımdan anlaşılacağı üzere ciddi riske girdim normalde bu tip koşularda riske girmem ama el mahkum oldu. Yazamadıklarım arasında özellikle ve kum çim demeden süper yarışlarına devam eden ÖZBİLDEN' i gücü olanlar yazmaya çalışsın. 

 

5.ayak EYLEMİM: Hazırlıkları oldukça dikkat çekici bir tayda EYLEMİM dersek yanlış olmaz. Bir ara kendi eski oyun taktiğime göre( altılı içinde iki maidendan birisi tek diğer kalabalık) bu tayı tek yazayım dedim geniş oyunuma ama açıkçası 2.ayaktaki tayın istekli hali beni kandırdı. Yanına 5 tane rakip yazdım ama yeni koşan tayların olduğu koşulardan birisi yada ikisi illa ki ters neticeye maruz kalacak, buda bu oyunun taktiği :) o yüzden baba kuponcular benim gibi tek yazmıyorsa kapasın gitsin, ben tabi ki kapatamıyorum sebebi var. 

 

1.altılı çokta cazip gözükmüyor en azından kağıt üstünde böyle, o yüzden bende pas geçeceğim 1.altılıyı, ki zaten KAMAKAYA gibi çok ters bir atı tek yazmışım her iki altılıya da tek yazamam bu tayı.Akşama da Çukurova Meydan Muharebesi var, oraya yazmaya çalışacağım 1.altılıda.