Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

Ankara - 6.7.20191. AYAK : 3, 2, 5  7, 8, 1, 4, 6, 9

2. AYAK : 8, 9, 3  6, 7, 1

3. AYAK : 3  5

4. AYAK : 5, 6, 1, 2, 3, 4 

5. AYAK : 1, 7, 4, 3  2

6. AYAK : 3 

ALDERAMİN ve FALEZ: Müthiş bir form yakalayan bu pisti çok seven ALDERAMİN bu aralar çok formdaki binicisiyle bence kazanmaya çok yakın. Bugün beklenen performansı sergileyemezse nihayet son yarışında kazanıp bugün ciddi favori çıkmaya aday FALEZ bence devreye girecek tek isimdir.

 

ALESSANDRA: Bu piste çok iyi bir uyum sağladığını koştuğu 3 yarışında da net bir şekilde ispat etti. 32 gündür koşmaması sıkıntı değil çünkü eküri bu atı mümkün mertebe çok sık yarışlara yazmıyor, idmanları da eksik değil. Özellikle son yarışına benzer bir yarış sergilerse bugünkü rakiplerini de geçecektir. Tek yazmasına yazacağım ama içimde iyi koşup kazanamayacağına dair  hissiyat var. O yüzden bundan vazgeçip kapattım 4.ayağı. Ancak yanılma ihtimalimin de fazla olacağını belirtmek isterim, o yüzden dilerseniz tek yazıp son ayağa istediklerinizi yazın. 

 

KARAKARTALIM: Bu zamana kadar 3 yarış koştu ve bu 3 yarışının hepside bugünkü rakiplerinden çok daha iyi performanslardı. Özellikle aradan sonra gördüğü son yarışında Hakan Yıldız gibi -360 derece jokey idaresinde o yarışı yapmışsa Özcan bu atı bugün ne yapıp edip içeri atmalı. Kuzey Kafkasyalı gibi bence Gazi Koşusunun şansız şampiyonunun ait olduğu eküriye ait KARAKARTALIM eğer ki tüm yarışı dışarılarda koşmaz ve oldukça hızlı gidecek yarışta grubun tam ortasında düzlüğü görürse elinden geleni yapacaktır. Son yarışında izlediğim gün bu tip bir koşuda tek atmaya karar vermiştim. Bankomdur...!

 

YEDİLİ İLK AYAK: Tamerşah kazanamasa da istikrarlı koşup iyi kötü gruplarda 2 ve 3.lükler alıyor. Bugün ciddi rakipleri ile arasındaki kilo farkıyla kazanamasa da son anda ikiliye girebilir. Aksi takdirde Kaizberler Gökyüzü ve Karaçelik daha sonra Yaramaz devreye girer.