Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

Bursa - 9.8.20191. AYAK : 2, 3, 9, 10, 8, 5  6, 12

2. AYAK : 4, 3  12

3. AYAK : 5, 6  4, 2, 1, 9, 3, 7

4. AYAK : 3  2, 6

5. AYAK : 2, 5, 1, 3, 9, 7 

6. AYAK : 4 

MONACO: Şu ata ne yaptıysak ne yaptılarsa kazandıramadık gitti. Bugün öylesine kötü bir grupta koşuyor ki, buna rağmen artık bıkkınlık verdiği için yanına at yazdırıyor. Kazanır mı? bu grupta da kazanamazsa hakikaten artık işi zor, güvenilir mi? kendisini sanırım bu konuda fazlasıyla ispat etti. Geniş kupona yazacak kadar artık güven veren bir isim olarak görmüyorum. Yanına bugün ilk defa koşacağı çim pistte bence iyi sonuç almaya ve artı koşu içinde boş kalıp yarışa istediği tempoyu koymaya yakın DRAGIC çok sert rakip olacak. İkisi yetebilir aslında ama bugün Kurtel ekürisinden ters bir yarış gelebilir, onlardan SURPISELOVE kuponumda olacak.

 

TOMİRİS: Günün büyük favorisi olarak koşacağı yarışta özellikle Çıksalın’ ın biraz olsun boşlaması halinde TOMİRİS çıktığı gibi bitirecektir. Ben geniş oyunumda yanına at yazıp cazip ikramiye peşine düştüm ama TOMİRİS’ de bu şartlarda nasıl kaybedecek açıkçası bilmiyorum.

 

FLYING FACE: Son yarışında cazip konumdayken bu taya vurgu yapmış asla boş bir at olmadığından bahsetmiştim. Aslında beklediğim gibide koştu ama belki verdiği kısa aradan etkilenerek daha önce eşşek geçer gibi geçtiği koşunun favorisi Ferhan’ a kaybederek 2.kaldı. Bugün şu grupta açıkçası tek yazmasam kendime ihanet ederim, eğer yazsam da zaten kendi gibi İstanbul patentli After Gold’ dan başka rakip yazmazdım. İki at arasında geçeceğini düşündüğüm yarışta bir adım önde olduğunu düşündüğüm FLYING FACE’ i kuponuma risk edip banko yazdım.

 

YEDİLİ İLK AYAK: Celaliye, Piller ve Queen Fairy sıralamam.