Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

İzmir - 10.8.20191. AYAK : 4, 5  9, 8, 1

2. AYAK : 11, 15, 14, 13, 5, 7, 6, 4, 8 

3. AYAK : 1, 4, 5, 8 

4. AYAK : 1 

5. AYAK : 6, 5  13, 2, 3, 1

6. AYAK : 7  12, 13

BABAY AZRA: Rakiplerine oranla birazcık ağır sıkletli olsa da bugünkü rakiplerinden çok farklı bir isim, kulvarı kalabalık grupta iyi yer tutmasına engel olmazsa bu rakiplerine üstünlük sağlar. Bende bugün küçük veya normal kuponlara banko pozisyonunda ama aynı zamanda geniş oyunlara alternatif tek olarak düşünebiliriz.  

 

HAYTA: Kendine geldiği günden beridir muhteşem bir form tuttu ve kazanamasa bile istikrarından hiç ödün vermedi. Bugün sıkleti ve buna ilaveten binicisi soru işareti gibi dursa da bir anda vites artıran yapısı, 1.kulvardan çıkması mesafenin tam istediği tipte mesafe olması bugün benim HAYTA’ yı bu şartlarda tek atmama sebep olan emareler. Bir önceki ayakta Baby Azra’ yı tek atanlar burada HAYTA’ ya önce Paramparça’ yı rakip görmeli ama düşüncem net olarak şu ki eğer HAYTA kötü koşarsa bu koşu fena halde karışabilir.

 

SON AYAK: Günün son ayağında ise toplamda üç safkana kuponumda şans verdim. Bunlardan GRAY WOLF birkez daha favorim birkez daha alternatif tek adayım. Çok iyi form tuttuğunu biliyorum, iyi yarış beklendiğini de biliyorum ama her defasında sonuca ulaşamayan isim. Bugün çok daha uygun rakipleriyle karşılaştığı için koşunun şanslılarından, diğer yanda son koşusunda etkili bir yarış beklenen BÖRÜ bugünkü akıllı dediğimiz aprantisi tarafından adeta katledilen bir yarışa kurban gitti. Mertcan’ ı bildiğiniz üzere bir kere işime yaramasa bile övüp duruyor hakkını teslim ediyorum lakin BÖRÜ yarışında sanırım kendisini kopyalatıp birisine emanet etmiş zira BÖRÜ yarışında berbat işlere imza attı. Bugün daha sabırlı olur mu? Bunu yarışta göreceğiz fakat koşunun favorisi konumunda olan BÖRÜ’ yü bir defa kaba kumda izlemekten yanayım, bence çimde çok daha iyi işlere imza atar Anadolu hipodromlarında. İki safkan mantıken yetebilir, zaten ikisinin dışına son ayak çıkacaksa işler tam manasıyla karışabilir o yüzden ya iki at ya çok yaz yazmak lazım fakat ben öyle de yapmayıp sadece bir tane at yazacağım; o isim son yarışında takı değişikliğiyle koşup gayet tatminkar bir 5.lik alan BABAM EMİN gibi çok sürpriz bir isim olacak.

 

YEDİLİ İLK AYAK: Kuma çıktığı an süper bir performans göstererek ciddi bir sürprize imza atan o gün kapanmalara rağmen fotoya uzanan SECRET LOVER benzer bir performans sergilemesi halinde bence ilk ikiye tutunur. Rakip Dont Look Back olmalı.

 

NOT: 2.ayakta Günışığı ve Kızıl Çakır,3.ayakta 10,13,11,12 nolu taylar başka koşularda bankosu olanlara önereceğim isimler benim kupondan elenen isimler oldular.

 

Bayram için ailemizin yanına yola çıkacağımdan İzmir tahminlerimi de şimdiden yayınladım. Dün Bursa’ da hedefim bayram öncesi bir tosun hediye etmekti ama hindi parasına kandırdılar J J J Umarım bayram öncesi bugün siteden güzel bir altılı çıkarda birileri faydalanır.

 

SİTEMİZİN TÜM ÜYELERİNİN MÜBAREK KURBAN BAYRAMINI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLAR, SEVDİKLERİNİZLE NİCE BAYRAMLAR GEÇİRMENİZİ TEMENNİ EDERİM.