Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

Ankara - 20.8.20191. AYAK : 6 

2. AYAK : 1, 2, 7  8, 4, 3

3. AYAK : 1  6, 5, 2, 3

4. AYAK : 4, 1, 2  6

5. AYAK : 4, 1, 3  5

6. AYAK : 2, 1  5, 9, 7, 8, 4

Ya Tamam Ya Devam...!

Bugün Ankara’ da kağıt üzerinde açıkçası hiçte iyi para verecek bir program yok, bu tip programlara eğer oyun yapılacaksa ya küçücük kuponla misli denenmeli yada ulan tutacaksan böyle tut deyip ters bir ayakta ters bir atı tek atıp tüm çok şanslı ağır favorileri yıkıp geniş oynamak lazım. Bu tercih tamamen sizlere kalmış, mesela ben misli oynamasını beceremeyen birisi olduğumdan tercihim hep cazip kupon olur. Ama aşağıda yazacaklarımı dikkate alıp tam tersini yapıp misliye de dönebilirsiniz.

 

KRALARSLAN: Eskiden kuponuma çok defa tek yazdığım ve favori olarak işaretlediğim ama çok uzun zamandır bırakın tek atmayı sanırım favori bile önermediğim KRALARSLAN’ ı bugün tek yazacağım ilk ayakta. Yarışa ve içindeki atlara baktığımızda Lord bilinen seri sitiliyle liderliği kimseye bırakmayacak, ardına tekrar sitilinde koşunca İstanbul’ da 4.lük kapan Demiryaylası veya uygun kilosuyla Dugem, eski sitilinde koşmasa da zaman zaman yine liderlik hevesine soyunan Lokomotif gibi isimlerin önde olacağı bir yarış olacak. Eğer sonları güçlü yada kazanma karakteri yüksek iş bitirici bir sprinter olsa elbette ben burada düzlüğe gerilerde girecek yarışa adeta son düzlük koşulurken başlayacak bir atı tercih ederim lakin bugün bu grupta koşan atların sonlardaki bitiricilik özelliklerine inanan birisi değilim. Bu durumda bana öndeki tavşanların gölgesi olacak şekilde yarışı tamda bunların ardında koşacak, düzlüğe kadar onların temposunun düşmesini bekleyip düzlük dönülür dönülmez liderliği alacak bir at lazım. Bugün KRALARSLAN bu tanıma fazlasıyla uyuyor, ideal jokeyiyle çok çok erken yürümediği takdirde bu şekilde koşacağını düşündüğümden kuponuma ilk ayaktan banko yazacağım, kazanırsaaaa ağır favorilerin yarışını izlemek şahsım adına zevkli ve heyecan verici olacak, kazanamazsa da ne diyeyim ilk defa mı yatacağım. Ben KRALARSLAN’ ı tek attım ama çok fazla şansı olan çok sayıda at olduğundan burada eğer ki ben KRALARSLAN’ ı tek atmasam yanına önce Ulakçı’ yı, daha sonra Komet ve Kırmızıkaya’ yı yazardım, rakip olarak düşünebilir yada kendi tuttuklarınızı bunlara ilave ederek değişik kupon yapabilirsiniz.

 

SON BEŞ AYAK: 2. Ve 6. Ayaklara bence ellemeyelim, 3.ayakta çok ağır favori çıkacak POYRAZYELİ bakmayın benim yanına rakipler yazdığıma, büyük bir sıkıntı yaşamadığı takdirde bu atlara kolay kolay kaybetmez, 4.ayakta 4 at yazdım ama bu mesafelerde SEMEND ve ALTINCI HİS mantıken yeter, 5.ayakta son yarışını nihayet kazanan GLOIN maalesef yine çok şanslıdır. Bu yazdıklarımdan yola çıkıp ilk ayakta riske girmek istemeyenler buna göre pozisyon alıp ilk ayağa at yazmalıdır.

 

YEDİLİ İLK AYAK: Hawking bence ilk ikiden düşmemeli.