Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

Ankara - 29.8.20191. AYAK : 7  6, 3, 8, 9, 5

2. AYAK : 4, 1, 10, 5, 6, 7, 8  11, 2

3. AYAK : 8  1, 6, 5

4. AYAK : 3, 4  7, 2

5. AYAK : 1, 5, 4  6

6. AYAK : 12 

Çelikler Anonim Şirketi :)

SİYAH İNCİ: İlk yarışında çok iyi bir performans sergileyip iyi bir tayın ardından 2.likte kalan tay bugün yarış tecrübesi edinerek 2.kousuna çıkıyor. İlk yarışında gerek görüntüsü ve gerekse sergilediği performansla maidenda fazla kalmayacak bir taya benziyor. Bugün bana göre en ciddi rakibi Ambusher' in 44 günlük arasından da faydalanarak bugün daha sabırlı koşmasını beklediğim SİYAH İNCİ' nin kazanmasını bekliyorum. 2.altılımın son ayaktaki bankosu olacak. 

 

UYARI!!! 2.altılıda İnnovaton' u 2.banko olarak yazacaklar, ilk ayakta Çakırali, 4.ayakta Karaderviş ve Bolt Girl, 5.ayakta ise Starbir ile Agah' ı yazmalarını tavsiye ederim. Tek bankolu oyun yapınca bu atları öecburen kupondan çıkarttım. 

 

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

WANPİR ve TAŞIYICI: İlk altılı 1.koşuda iki taya şans vereceğim, bunlardan WANPİR bugün ilk defa bu kadar etkili bir jokeyle koşacak, yarışta oldukça hızlı taylar olduğundan WANPİR sonlarda muhtemelen çok etkili bir sprinte imza atacaktır, kazanmaya da yakın olduğundan kuponlara tekte yazılabilir. Geniş oyunuma tek atmamamın sebebi diyebileceğim bir isim var ki o ismin adı TAŞIYICI. Bu tay oldukça iyi gruplarda kazanamasada gayet güzel yarışlar yapıyor, hem önde gidebilen hem beklemeyi yapabilen bir tay olduğunuda gösterdi. Bugün önde hızlı isimler olacağından tahminimce Hışman bu tayı bugün önde bekletecektir. Zamanında önündekilerden sıyrılır ve avansı kapabilirse sonlarda WANPİR' e direnebilir. Burada aklımda kalan isim İnsafkaya oldu, onuda yazmak isterdim ama program özellikle de ilk altılı çok cazip görünüyor, mecburen kısmalar yaptım. Gücü olanlar mutlaka yazsın İnsafkaya' yı.

 

INNOVATION: Bir programda ne zaman çok zorlansam şu baş belasının bindiği at dönüyor dolaşıyor bende banko çıkıyor. Açıkçası iki kuponuma da banko yazma cesaretim yok zira şampiyona binse ben tek yazınca çuvallamasını bir şekilde beceriyor. Bugün mesela şu yarışa baktığımızda tam mesafesinde koşacak bir INNOVATION' u görüyoruz, yarışın muhtemel gidişatına baktığımızda bu kısrağın kesin olarak liderliği alacağı yarışta ondan başka öne hamle yapacak karakterde iki kısrak daha var, bunlar Gipsy Dancer ve Panta Rhei ikilisi. Bunlardan Gips Dancer' ın üzerinde Müslüm olduğundan burada bir Çelik A.Ş. ortaklığı devreye girip Müslüm' ün önle işi olmayacaktır. Burada artık koşunun kaderi tamamen Panta Rhei isimli kısrağa kalıyor. son yarışında düzgün çıktı ama ondan önceki iki koşusunda da 10 boy geç çıktı, gerçi o yarışlarında gereksiz bir takı değişikliği vardı ama ne olursa olsun bugün Panta Rhei' nin startta takılması demek INNOVATION' un bu koşuyu bir çırpıda bitirmesi anlamını taşır. Normal çıkarsa sanırım hemen ikinciliğe atlayıp bir yerde onu atlamaya çalışacak ama eğer azıcık bir bal bugün bizde olursa bu INNOVATION bu yarışı çıktığı gibi kazanır. Günün ikramiye bazında en dikkat çekici yarışı olduğundan Mr.Çelik' de elinden geleni yapacaktır. Yarış beklediğimin tersine cereyan eder bu kısrak önde boğulursa FLASHING GIRL ve PRINCESS DI etkili ataklarıyla sonuca gitmeye, PANTA RHEI ise önündeki rakibi İnnovation' dan kurtulup geriden geleceklere direnmeye çalışır diye düşünmekteyim. Bu şartlarda en azından ilk altılıma INNOVATION' u tek yazıp bekleyeceğim. 

 

1.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 3,,,,,,4

2.AYAK: 4,6,7,10,3,2,8,5

3.AYAK: 6,3,5,4

4.AYAK: 7,6,3,8,9,5

5.AYAK: 4,1,10,5,6,7,8,11,2

6.AYAK: 8 INNOVATION

 

NOT: İlk altılı 1.koşuda İnsafkaya, 3.koşuda programın büyük favorisi çıkacak Made İn Foça ve Aybüke' yi risk edip yazmadım kuponuma. Tutanlar yada çok geniş bütçeye sahipler benden etkilenmesin yazmaya çalışsın, bende zoraki çıkarttım kuponumdan.