Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

Adana - 10.12.20191. AYAK : 9, 2  4, 6, 7, 5, 10

2. AYAK : 5, 11, 1  4, 3, 6, 9, 10

3. AYAK : 5  8, 6, 7, 1

4. AYAK : 4  9, 8, 1

5. AYAK : 2, 4, 1 

6. AYAK : 9 

UYARI!!! 2.ayakta çıkan at yerine aynı koşuda 10 nolu ELOIN kupona eklendi. saat: 14,35

1.Ayak – KOCA HATUN: Grubun tek dişisi olmasına rağmen rakipleri arasında en kalite isim olarak göze çarpıyor. Yine kan hattı olarak da kumu en iyi koşacak genlere sahip. Üstelik yarış temposuda çok lehine. Doğudan gelen Gözde Oğlum dışında öne atlayacak rakipte bulunmadığından koşuyu 1 yada 2. Likte takipte olacak ve muhtemelen bunu en iyi şekilde değerlendirecek. Yani demem o ki KOCA HATUN bu koşuyu kazanmaya çok fazlasıyla yakın. Bugün bu altılının para olabilmesi adına ilk saysak da bu tayın yıkılması bence şart oğlu şart. Sırf bundan dolayı yanına at yazıyorum.   

 

3.Ayak – GEL GAYRI: Son yarışında bu dişi arap tayını tek tuttuğumu ama ara dişi tay yarışlarındaki basiretsizliğim yüzünden tek atmadığımı belirtmiştim. O günkü programda kuponum 3 te kalmış ama neredeyse utanmadan her koşuda yazamadım dediğim atlar inadına kazanmıştı. O gün çok talihsiz bir şekilde kaybettiğini ve iyi koştuğunu kabullenmek lazım. Bugünde kazanmaya yakındır fakat bu defada kendisine geçilecek bir rakip bulursa hiç şaşırmam zira bu tip atlarda hep böyle bir geçilme seviciliği vardır. Kaldı ki birde şöyle bir durum var, yarış hızlı gitmeyecek ve mesafe 1500, sanırım yine tek atmamak lazım.

  

 

4.Ayak - DOMANİÇ: Bugün çok sürpriz konumda fakat müthiş hazırlıklarla 92 günlük arayı kapatmışa benziyor. Üstelik muhtemel yarış temposu da hayli lehine. Bugün bu safkana dikkat edelim.  

 

5.Ayak – VANTABLACK: Son yarışında sürpriz bir şekilde kuponuma banko yazdığım bu tayın o yarışını izleyenler hatırlıyor mu? bilmiyorum fakat izlemeyenler şu atın kazandığı yarışlarında nasıl koştuğuna o gün nasıl koştuğuna bir baksın derim. Bazen öyle isyan ediyorum ki bu jokeylere, bir gün başıma iş almaktan çekiniyorum. O kadar güvendi ki Ayhan efendi ata işte kendine çok güvenmek böyle yarış kaybettirir. O yarışı yapması gerektiği gibi 4-5 takip etse hiçbir şekilde kaybederi yokmuş. Bugün kesin olması gerektiği gibi yarış koşacak ve muhtemelen koşuyu Bolt Girl ve Sun Of Day ardında 3.lükte takip edecektir. O zaman tek yazmam lazım fakat mesafe kafamı biraz karıştırıyor biraz uzayan mesafelerde izlemem gerek. O yüzden yanına grubun diğer iki klas ismi BRUCE WAYNE ve SUN OF DAY’ i yazacağım.

 

6.Ayak – STAR SCREAM: Son ayakta kuponuma banko yazacağım isim olacak. Son yarışında çok çok iyi bir performansa imza atan safkan bugün Özgür Ordu yerine Ayhan ile koşacak. Yarış içinde ayağına çok seri isimler var ve baştan itibaren çok yüksek tempoda koşulacağa benziyor.Düzlüğe sermayeli bir şekilde çıktığı takdirde trafik sorunu yaşamazsa STAR SCREAM sonlarda öndekileri birer birer toplayacaktır. Riskli de olsa bugün bankom olacak. Bu safkan kazanamazsa da bu koşu karakolda biter.

 

YEDİLİ İLK AYAK: Sakarya Ateşi ve Balüzümlü

 

NOT: Gücü olanların 2.ayağı kapatmasını tavsiye ederim, orada asıl düşüncem hepsi ama bunu yapmadım