Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

Adana - 12.1.20201. AYAK : 2, 3, 4, 6  7, 5, 8

2. AYAK : 4, 5, 3  1, 2

3. AYAK : 5, 1 

4. AYAK : 2 

5. AYAK : 5, 4, 7, 3  1, 6

6. AYAK : 4, 8, 10  9, 11, 2, 1, 5

YEŞİLKALE ve TAŞERON: Bugün çok uygun rakipler yanında koşacak olan iki tay geçen hafta beraber koşmuşlar, Taşeron 3.kalırken kazanan Yeşilkale olmuştu. Tabi o gün M.G.Arslan gibi son derece yetersiz bir aprantiyle Taşeron' un 3.kalması normal sonuç. Bugün ikisinin kıyasıya mücedele vermesini bekliyorum, ikisinin dışına çıkacaksa 3.ayak karışacaktır, o yüzden iki atla risk edemeyenler başka tarafları feda edip burayı kapatmalı diye düşünmekteyim.

 

FREUDE: 4.Ayakta banko yazacağım isim bu safkan olacak. İki yarıştır çok etkili performanlar sergileyen FREUDE bu iki yarışını da aslında ıslak pistte koştu. Muhtemelen ıslak pisti çok sevdi belki kaba pistte bu performansını gösteremeyecek onu yarış koşunca göreceğiz fakat bugünde koşu temposu tamamen lehine dönmüş vaziyette zira yarışta bir tane bile kaçakat yok ve yarışı genelde önlerde kabullenen FREUDE bugün numarayı almaya en yakın isim olarak görünüyor. Çıktığı gibi bitirmesini bekliyorum, bankomdur.

 

İlk atakta dışarıda kalan iki at, 2.ayakta Yılmazbeyi, son ayak Estikaya yazamadıklarım.

Birgün Yılmaz Vural hocaya yenildikleri bir maçtan sonra maçı değerlendirmesini isterler, o da gülümseyerek tecavüz ettiler bize demişti. Bende bu ara aynı onun gibi hissediyorum, Şans böceğim vefat etmiş habire tecavüz ediyorlar. Umarım bugün, bugün olmazsa yeni başlayacak haftada birşeyler olur çünkü duruma en çok sinirlenen benim.

   

YEDİLİ İLK AYAK: Derinmavi-Komet/Özbatu

 

 

ÖZELLİKLE BAYAN ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE...!

Eski üyelerimizden Şenay ablamız benden destek istedi bende onu kıramadım, sitemizde özellikle bayan üyelerimize hitap eden bir link paylaşacağım sizlerde destek olursanız sevinirim. Ayrıca sitemizde özellikle bayan üyelerimiz diyorum ama %90 çoğunlukla da eminim evli erkeklersiniz sizlerde linki tıklayıp yengelerimize gösterebilirsiniz. İlgili link aşağıdadır; 

https://tr.oriflame.com/business-opportunity/become-consultant?potentialSponsor=4341118