Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

Adana - 11.2.20201. AYAK : 8, 9, 5  6, 4, 10, 1, 7

2. AYAK : 6

3. AYAK : 7, 5  1, 6, 4

4. AYAK : 5, 3 

5. AYAK : 3, 2  1, 7, 6, 5

6. AYAK : 7, 9  10, 4, 1, 6, 11

BAYRAMHAN: Ankara kumunda bir anda değişime uğrayan safkan sonrasında Adana pistine geldi, burada ilk yarışını bugünkü binicisi idaresinde koşup 5.oldu sonrasında da ara verdi. Aradan sonra 2 hafta önce tekrar bu pistte koşan safkan hem çok sıkılmadı hemde yarış nefesi bambaşka bir şey. Bugün BAYRAMHAN oldukça dikkat çekici işlerle bu koşuya giriyor. Uygun kilosuyla BANA GÖRE etkili koşması gerektiğinden cazip programda kuponuma cazip banko olarak yazacağım.

 

ÖZBATU: Çok sevdiğim bir safkan fakat son yarışında kaybettiği gruptan sonra bu safkandan ciddi anlamda soğudum. Bana göre bu gruba kaybetmemeli ama gidip grup yarışlarda kafa atlarına diş bileyen at biz güvenince gidip handikap atlarına geçiliyor. Bakalım güvenmeyince nasıl koşacak veya koşturalacak. 

 

VALENTE ve HAYALET KIZ: 4.ayağı ise kalitesine inandığım iki tayla geçmeye çalışacağım. VALENTE genelde favorimiz yada tekimiz oluyor ama bugün HAYALET KIZ sanırım çok ciddi rakip olacak bence ayırmadan yazılmalı.   

 

YEDİLİ İLK AYAK: Hızlızeliş-Esenkır-Belalı Gelin

 

Son ayağın içinden çıkamadım, normalde kapamaya çalıştım ama beceremedim, Çağlar' dan yardım aldım bence gücü olanlar yüklenmeli.