Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

Kocaeli - 11.2.20201. AYAK : 4 

2. AYAK : 2

3. AYAK : 3, 1  2

4. AYAK : 3  1, 4, 5, 6

5. AYAK : 6  7, 5, 8, 9, 3, 2

6. AYAK : 8, 9, 6, 7, 11, 2, 3  10, 12, 4

UYGUR: İlk yarışında başlarken hafif tereddütle başlayan tay tüm yarış boyunca çok güzel bir ışık verdi. Bugün henüz 2.yarışında bu mesafede koşacak olması biraz kafamı kurcalasada kan hattı uzayan her mesafenin lehine olacağını gösteriyor. Rakiplerinden Has Altun ve Jimmy Jib kendisine bugün diş geçirecekse sadece yarış tecrübesiyle olacağını onunda bana denk geleceğini düşünüyorum. Jokeyi adam gibi at binerse bence UYGUR bugün iyi koşacaktır.

 

Az atlı programda favori olmayan bir atı tek atmak benim oyun sitilime uygun, korkanlar gidip 2-3-4 ayaklarda %50 nin üzerindeki atları tek yazsın. Görünüşte de o ağır favorilerin özellikle Yıldızhan Star' ı çok şanslı bende özellikle paraya gideyim diye YILDIZHAN STAR yanına rakip olarak gördüğüm Sideli ve Savaş Atı' nı yazmadım toplamda en genişi 73 lira olan bir kupon yazdım. Geniş oynamak isteyenler için yazdığım her iki bankonunda bana göre rakipleri yorumlarda yazıyor

DUYURU: Biraz önce Adana 2.ayağı izledikten sonra daha yarışın ilk 400 ünden itibaren zaten harap olmuş sinirlerim tavan yaptı, sizlerden sadece 9.kulvardan çıkan atı izlemenizi tavsiye ediyorum. Resmen ben yarışa gitmeyeceğim bugün havalarında ata sadece paralı galop yaptıdı, hiçbir şekilde yarışa gitmedi, gitmeyeceğini belli etti ve yine maalesef bu bana denk geldi. Bu adi herifler yüzünden günahkar oldum çıktım, en iyisi biraz ara vermek bu süreçte at yarışlarıyla alakam olmayacak, MUHTEMELEN HAFTA SONUNA KADAR OLMAYACAĞIM. Yarın normalde izinli olan Çağlar' ın tahmini olacak.