Tahmin detayları

Çağlar Kaya

Çağlar Kaya

Kocaeli - 14.2.20201. AYAK : 7, 6, 9, 10  5, 1, 2, 8, 3

2. AYAK : 2, 3, 6  1, 4

3. AYAK : 3  1, 2

4. AYAK : 3, 5  2, 4, 1

5. AYAK : 2  5, 6, 7, 8

6. AYAK : 10

 

 

KÜÇÜK VE MİSLİ KUPON

1.AYAK: 7,,,,6,9,10,5,1,2

2.AYAK: 2,3,6,1,4

3.AYAK: 3 (MOURINHO)

4.AYAK: 3,5,,,,2,4,1

5.AYAK: 2 / 5,6,7

6.AYAK: 10 (TUTARLI)

 

 

MOURINHO: Kocaeli kum pistine muhteşem uyum sağlayan safkan, koşunun temposu ve gidişatı nasıl olursa olsun, virajda yüklediği tempoyla rakiplerinin dirençlerini darmadağın ediyor. Bugün yine sevdiği pist ve mesafede, ileri zekalı bir jokeyle yarışacak olmanın avantajına sahip. Dolayısıyla,çoğu benzer stile sahip rakiplerinin yanında bir kez daha kazanması normal sonuç olacak.

 

 

HİMAYUN: Bugüne kadar sergilemiş olduğu performansla bugün ağır favori olmayı hak ediyor diyebiliriz. Eğer önde erkenden sert bir prese maruz kalmazsa biraz zor kaybeder. Ancak kazanırsa altılının tadını epeyce kaçırabilir. Bu yüzden sadece misli kuponlar için bankomdur.

 

 

TUTARLI: Son yarışını şanssız biçimde kaybeden safkan, bugün yine sevdiği pist ve mesafede yarışacak. Bu sefer üstünde bana göre süper uyum sağlayacağı bir jokey var. İç start avantajıyla düzlüğe kadar yine iyi yerlerde ve sermayeli geleceğini, sonlarda da Hışman'ın sert teşviklerine karşılık vereceğini düşünüyorum. Bankomdur.

 

Şanlıurfa yarışlarına pek iyi bir başlangıç yapamadığımın farkındayım. Aslında bahis anlamında çok iyi iş çıkarıyorum ama tahminlerime bunu yansıtamıyorum. Ancak Pazartesi gününden itibaren taktik değiştirmeye karar verdim. Oyunlarımı, bu pisti artık çözmüş olduğunu düşündüğüm bazı jokeylerin üstüne kuracağım ve favori bankolardan uzak duracağım.

 

Ayrıca, gelecek haftadan itibaren izin günümü değiştirme kararı aldım. Çarşamba günleri İstanbul ve Bursa bayağı cazip oluyor. Bu sebeple Çarşamba günleri tahmin vermeye devam edeceğim.

İzin günüm büyük bir ihtimalle rezil İzmir programlarının olduğu bir gün olacak.(muhtemelen cuma)